Reklama

13. 05. 2021

Dnes má svátek: Servác
úterý, 11 srpen 2020 11:01

V sobotu 8.8.2020 se jel devátý ročník Klobuckých kol

Slunečné a teplé počasí v sobotu vytvořilo pro sportovní událost téměř ideální podmínky. Na druhý podnik seriálu závodů horských kol (VKCT 2020) přijelo téměř 100 dětí, které v odpoledních hodinách na tratích vystřídali dospělí.

V hlavním závodě mužů se už od startu vytvořila trojice závodníků Miroslav Michálek (Cykloservis Martin Smatana), Radovan Holík (Cyklogat) a Tomáš Plášek (Fit&core racing team). Osmnáctikilometrová trať byla rozdělena do 4 okruhů. S přibývajícími kilometry se zvětšovaly odstupy mezi těmito závodníky, aby pak mohli na stupních vítězů zvednout ruce nad hlavu ve výše uvedeném pořadí.

V sobotu se jel devátý ročník Klobuckých kol (foto: Martin Dohnal)


V ženské kategorii od startu na první pozici jezdila Pavlína Maráčková (SK JIŘÍ TEAM Ostrava) a za ní Zdeňka Bednářová (Kolo-běžky Brumov-Bylnice). Tyto pozice si udržely až do cíle, kde se mohly na piedestalu radovat ze svých výkonů. Díky dobrému pořadatelskému zázemí Běhatlonu a spolupráce s místními celky města Valašské Klobouky proběhl další ročník jednoho z oblíbených a nejobtížnějších závodů v regionu na výbornou. V příštím ročníku by organizátoři rádi přivítali větší počet startujících v dětských kategoriích, neboť dětských účastníků k velké lítosti nás všech ubývá.

Další foto ze závodu najdete ZDE (foto: Martin Dohnal)


Chtěl bych tímto poděkovat všem organizátorům, jejich pomocníkům, sponzorům i závodníkům za skvělou sobotní akci.
Kompletní výsledky najdete ZDE

 

Radek Bačo
Běhatlon

 

3 denní zájezd z Brumova-Bylnice do Vysokých Tater
25.9. - 27.9.2020

 

Valašské cukrářství Nedašova Lhota
přijme pracovnici do výroby na HPP jako vedoucí provozu
Další info na 737 58 99 66

 

 

 reklama

 

Jste zde: Hlavní strana Sport