Reklama

01. 12. 2020

Dnes má svátek: Iva
úterý, 18 srpen 2020 20:15

SDH Brumov - 2 x 1. místo v ZLPS, selátko, půlka ligy za námi

SDH BRUMOV - Po delší pauze nás v sobotu čekala další (v pořadí druhá) stovka (3B), která je zařazena do ZLPS a to v Sazovicích. Soutěž je atraktivní mmj. tím, že za překonání rekordu tratě (16:49 s) nabízí pořadatel 10,000 Kč. Tato částka přilákala nejeden tým z extraligy - specialisty na 3B. Hned ze začátku se na startovní čáru postavili borci z Velkých Hoštic, kteří jsou momentálně na druhém místě v extralize - takže žhavý kandidát na pokoření rekordu. Jak se dalo očekávat napálili to stylem alá extraliga a nový rekord Sazovické tratě byl na světě - 16:03, gratulace a klobouček.

SDH Brumov - Sazovice 2020 ZLPS

 
V době, kdy jsme šli na start my, už byly zapsány tři šestnáctkové časy, které udaly výše zmíněné Velké Hoštice pak Vésky B (16:35) a Zahnašovice (16:71). Nutno dodat, že se z naší strany jednalo teprve o druhou soutěž na 3B po deseti letech. Problém je stále tréninkové místo, kdy s tímto nám pomohli ogaři z Vrbětic - tímto jim ještě jednou děkujeme. Další problém je čas - práce ve světe, směny atd. to a další faktory, které nás nutí trénovat za šera někde kolem 20:00 hod. den před soutěží. Ale to tak má více týmů. Prostě, kdo chce hledá způsoby, kdo ne, hledá výmluvy. K útoku - špatně roztažené béčka (což stále pilujeme na tréninku) jsou na stovku jednou z největších chyb, které ohrozí celý útok. Přesto naši proudaři dokázali dát - na tu chybu - neskutečný čas 16:44 (LP 16:15). Na náš druhý útok na 3B spokojenost. Budeme se snažit to ještě vypilovat, min. ty béčka - nebo vyměnit béčkařa. Hned po nás šel další kvalitní tým - Babice. S časem 16:36 nám tak sebrali 3. místo. V 9 setinách 3 týmy..to je požární sport. Každopádně do ZLPS jsme brali 1. místo a dalších 15 bodů.

 
Další den byla soutěž v Loukách, kdy tato soutěž byla taky zařazena do ZLPS. Tentokrát se jednalo o soutěž na 2B (80m) a jako výhra bylo mmj. selátko. Vzhledem k tomu, že na 2B už máme jakýsi pátek odběháno, tak se teď na tréninku zaměřujeme pouze na 3B. Útok tak bez tréninku nebyl zrovna dokonalý, ale na výhru nám to stačilo - (LP 14:63), výsledný čas 14:75 a dalších 15 bodů do tabulky. Selátko na ukončenou se bude hodit.

SDH Brumov B - Louky 2020 ZLPS

 

Půlka Zlínské Ligy Požárního Sportu je za námi a my si držíme stále 1. místo bez ztráty bodu - snad se nám bude tak dařit i nadále. Tímto děkujeme všem, kdo nám fandí a povzbuzují nás na závodech.

 

SDH Brumov

 

 

Firma Sofa Tkadlec v Brumově přijme šičku na HPP
Možno i zkrácený úvazek, dle dohody

 

3 denní zájezd z Brumova-Bylnice do Vysokých Tater
25.9. - 27.9.2020

 

Valašské cukrářství Nedašova Lhota
přijme pracovnici do výroby na HPP jako vedoucí provozu
Další info na 737 58 99 66

 

 reklama

 

Jste zde: Hlavní strana Sport