Reklama

13. 05. 2021

Dnes má svátek: Servác
úterý, 25 srpen 2020 20:34

Slawex runners - Velká pochvala pořadatelům Slopenské desítky

Slopenská desítka je přesně ten typ závodu u kterého si 10kilometrů říkáte, že asi mosíte být úplný magor, když podstupujete něco takového dobrovolně a už druhý den, když se z toho vyspíte, si plánujete, jak příští rok frčíte určitě znova. A letos se na start 10kilometrového závodu, který je cca 7km do kopce a pak 3km z kopečka do cíle, postavily Ilča, Mirča a Hela a na trasu dlouhou 3km naskočili Tom a Kuba.

No jako kopečky sa nezmenšily, trasa taky néé takže to bylo i letos opět dosti výživné. Pro Helu to byl navíc v tomto týdnu druhý dost náročný závod a asi není to tělo ještě dost vytrénované, protože od cca 5.kilometru začalo trápení a drželo se jí až do cíle. Jediné na co se Hela zmohla 100metrů před cílem bylo zvolání na pana manžela: „Neřvi po mně ať zrychlím, šak mňa bolí břuch“. I tak závod dokončila ve skvělém čase a místo na bedně si udržela. Po Héli doběhla do cíle Ilča, která tuto trať běžela poprvé a rozhodně potvrdila na co jsme ji upozorňovali předem a to je to, že když 7kilometrů víceméně enom stoupáte tak pak už prakticky nejde ani z toho kopečka běžet rychle za Ilčů doběhla Mirča, kterou poslední dobou opět mordují zdravotní komplikace a može byt ráda že sa ve zdraví dostala až do cíle.

Na TROJCE se naši kluci skvěle blýskli a Kuba si zaběhl pro zlato a Tom pro třetí místo. Jednalo se o tři kilometrová kolečka a slovo zpomal neexistuje.

Ilona Karlíková – 2.místo ve své kategorii (foto: Slawex runners)

Helena Chromeková – 3.místo ve své kategorii (foto: Slawex runners)


Už kdysi dávno jsme psali, že na Slopenské desítce je krásné to, že jde vidět, jak si na tom pořadatelé dávají záležet a že to je závod hlavně pro lidi. Startovné krásné a ceny opět kouzelné. Letos jsme sice neměli žádného juniora na startu sluníčkového běhu i tak velká chvála, že tak moc na děti pořadatelé pamatujete a pokaždé pro ně máte přichystáno vše do posledního detailu (kokina z nebe padající, tombola, vlastnoručně vyráběné startovní čísla…..).

Za rok určitě zas a zase se budeme rvát o co nejlepší umístění.

Výsledky:

10KM
Helena Chromeková – 52:38 – 3.místo v kategorii z 11běžkyň, 65.místo celkově ze 142 závodníků
Ilona Karlíková – 55:37 – 2.místo v kategorii z 11běžkyň, 78.místo celkově ze 142 závodníků
Mirka Zichová – 55:46 –5.místo v kategorii z 15 běžkyň, 80.místo celkově ze 142 závodníků

3KM

Jakub Novák – 1.místo ze 13ti příchozích
Tomáš Chromek – 3.místo ze 13ti příchozích

 

Slawex runners

 

Firma Sofa Tkadlec v Brumově přijme šičku na HPP
Možno i zkrácený úvazek, dle dohody

 

3 denní zájezd z Brumova-Bylnice do Vysokých Tater
25.9. - 27.9.2020

 

Valašské cukrářství Nedašova Lhota
přijme pracovnici do výroby na HPP jako vedoucí provozu
Další info na 737 58 99 66

 

 reklama

Jste zde: Hlavní strana Sport