Reklama

13. 05. 2021

Dnes má svátek: Servác
čtvrtek, 10 září 2020 20:07

Jeden bod dělí SDH Brumov od vítězství v ZLPS

Komplikace na závěr. I tak by se dala zhodnotit předposlední soutěž SDH Brumov v ZLPS a to v Nedašově. V Nedašově se Brumovu příliš nedaří a nebylo tomu jinak i v neděli. Co se stalo? Sami pořádně nevíme. Útok krásně rozběhnutý, na základně vše cvaklo jak mělo, koš ve vodě, všichni na svých místech..ale.."zakuckala" se mašina a vypla se..kde se stala chyba nevíme. Takže nedokončený útok a pro nás 1 bod do tabulky.

 

SDH Brumov B - Nedašov 2020 ZLPS


Vzhledem k tomu, že jsme měli po 6. kole dvaceti bodový náskok záleželo co předvede Velký Ořechov C a Hradčovice. Ogarom z Ořechova se útok taky nepovedl dle představ a měli taktéž nedokončený útok, tudíž se blížila šance, že se už v Nedašově dozvíme zda-li jsme mistry ZLPS nebo ne. Na řadě byly ještě Hradčovice, které by nám to potvrdili avšak ogaři skončili na 3. místě a tím pádem se posunuli v tabulce ZLPS na 2. místo. Tzn. momentálně pojedeme do HÚ s 14 bodovým náskokem na 2. Hradčovice.

 

V Nedašově nakonec vyhráli ogaři z Nevšové, což bylo poznat na jednom pivním tácku za druhým - gratulujeme. U žen vyhrály holky z Holešova - taktéž gratulujeme. Nutno dodat, že se útok povedl i našim sousedkám a to holkám z Nedašovy Lhoty. Na to, že šly ke konci, kdy už trať měla něco za sebou skončily na 2. místě. Tímto bychom taky poděkovali Michalovi ze Štítné, že nám zaskočil za Bářu.


PS: V sobotu (na poslední soutěži ZLPS) to bude trochu komplikované, protože půlka týmu bude na svatbě a ta druhá tam dorazí večer...tak snad to nějak dopadne.

 

Držte nám palce
SDH Brumov

 

 

3 denní zájezd z Brumova-Bylnice do Vysokých Tater
25.9. - 27.9.2020

 

reklama

Jste zde: Hlavní strana Sport