Reklama

19. 04. 2021

Dnes má svátek: Rostislav
pondělí, 05 duben 2021 14:40

Slawex runners - 7.kolo Trenčínské běžecké ligy proběhlo

Nakonec i přes nepříznivý korona stav u nás i vedle u kamarádů se rozhodli organizátoři Trenčínské běžecké ligy poslední závod sezony uskutečnit. Zvolili v současné době tolik oblíbenou podobu virtuálního závodu. Nebylo nutné běžet přímo na určeném místě v Trenčíně (ostrov Msport), důležité bylo dodržet délku trati 8,96km a zvolit rovinatý charakter trati (nejlépe asfalt).


Pro náš tým Slawex runners skvělá příležitost se do toho zase trochu obout a po hooodně dlouhé době vyklusávaček si zase trochu potrápit plíce, protože předposledního kola této sezony jsme se bohužel kvůli uzavřeným hranicím opět účastnit nemohli. Za náš tým si tuto délku zaběhli Ráďa Milička, Ilča Karlíková, Mirča Zichová, Evča Málková, Janča Otavová a Hela Chromeková. Původní plán byl běžet hromadně, to ale nakonec nebylo možno zorganizovat, tak si běžel víceméně každý sám za sebe.


Už hromadná komunikace nasvědčovala tomu, že hecovat se budeme už mezi sebou pořádně. Ráďa rozjel popichování a chytly se všechny ženy. Nakonec Ráďa běžel stejnou trať dva dny po sobě (chtěl být nejlepší) bohužel jeho chytré zařízení (mobil v kapse) vypověděl službu a Ráďa si mohl tak maximálně prohlédnout své krásné zlepšení (cca o minutu) protože mobil se rozhodl jít spát a nic neukládat na později (takže my mu sice věříme, ale důkaz místo slibů zmizel). Tudíž dřina druhý den tentokrát nepřinesla ovoce, ale velké kulové. Hela dřela, jak kdyby to bylo mistrovství a zaběhla si nejlepší čas týmu, Ilča se nechala vyhecovat velice snadno a nakonec ji její čas vynesl krásné první místo ve své kategorii TBL, Mirča málem ztratila plíce ale výkon za to opravdu stál a Evča s Jančou že to vezmou tak nějak v pohodě (přeci jen Janča před 4mi měsíci porodila krásná dvojčátka) ale nakonec pořádně zabojovaly a zaběhly si moc pěkný čas (se kterým ani za mák nepočítaly).


Velké díky organizátorům, kteří nás přinutili zrychlit (penízky za startovné máme odložené) a až se uvidíme, tak to vyrovnáme. Snad se budeme moci zúčastnit (ať už fyzicky nebo virtuálně) i v dalším kole.


Výsledky
Trať 8,96km


Helena Chromeková (Chipacci Hat) – 41:48 – 4.místo v kategorii (z 29žen), celkově 62.místo z 243běžců
Mirka Zichová (Mirka Zichová) – 42:25 – 5.místo v kategorii (z 35žen), celkově 71.místo z 243běžců
Radek Milička (Radek Milička) – 42:50 – 18.místo v kategorii (z 30mužů), celkově 79.místo z 243běžců
Ilona Karlíková (Ilona Karlíková Meislová) – 42:56 – 1.místo v kategorii (ze 16žen), celkově 81.místo z 243běžců
Eva Málková – 45:27 – 10.místo v kategorii (z 35 žen), celkově 124.místo z 243běžců
Jana Otavová – 45:27 – 12.místo v kategorii (z 29žen), celkově 125.místo z 243běžců

 

 (tz) 

reklama

Jste zde: Hlavní strana Sport