Reklama

21. 05. 2022

Dnes má svátek: Monika
středa, 17 listopad 2021 17:25

Závod innogy Winter Run v Brně suverénně vyhrál atlet z Nedašova Erik Machů

Atlet z Nedašova Erik Machů zvítězil v silničním čtyřkilometrovém závodu innogy Winter Run Brno. Dosáhl v něm času 13:15. Druhý skončil s dvacetisekundovou ztrátou David Kaláb z Blažovic, bronzovou příčku obsadil Tomáš Večeřa (AK Blansko, 14:28).

Atlet z Nedašova Erik Machů zvítězil v závodu innogy Winter Run Brno
(Foto: se svolením Erika Machů)


,,Na závod v Brně jsem se těšil. Trať v Komárově jsem ale neznal,“
přiznal Erik Machů. Vytrvalec z Valašska se při rozklusání cítil v pohodě. ,,Tušil jsem, že se mi poběží parádně. Také jsem zjistil, že se na startu sešla slabší konkurence,“ věřil si v Brně Machů. Roli favorita nakonec bez problémů potvrdil. ,,Úvodních 300 metrů po startu jsem se držel vzadu. Poté jsem viděl, že ostatní soupeři tuhnou a tak jsem tempo zrychlil. Na můj nástup nikdo nedokázal zareagovat. Proto jsem se poměrně snadno probojoval na první příčku a pobyt na vítězné pozici jsem potom v pohodě kontroloval až do cíle,“ radoval se Erik Machů ze zisku povedeného výsledku v jihomoravské metropoli.

Atlet z Nedašova Erik Machů zvítězil v závodu innogy Winter Run Brno
(Foto: se svolením Erika Machů)


Závod v Brně zařazený do zimní série inogy Winter Run 2021 doprovázelo sychravé podzimní počasí. Drobně mrholilo. Teploměr v jeho průběhu ukazoval 4 °C.


Lubomír Hotař

Valašské cukrářství
... pečené s láskou na Závrší

 

 

 

 reklama

Jste zde: Hlavní strana Sport