Reklama

21. 05. 2022

Dnes má svátek: Monika
pátek, 19 listopad 2021 23:03

Slawex runners - Sárinka vybojovala krásné 2. místo se ztrátou asi 10 cm od vítězky

Závod na rovinatém asfaltu v bývalém Baťovském areálu zajely odběhnout za tým Slawex runners Helena Chromeková, Mirka Zichová a Sárinka Beátka Chromekovy. Na závod bylo potřeba se dostavit hned na devátou aby si stihly odzávodit naše nejmenší běžkyně.

Helena Chromeková

Mirka Zichová


Sárinka a Beátka startovaly ve společné kategorii na nejkratší trati (180metrů) a teda pro Sárinku to byl boj až do samotného cíle. Vybojovala si krásné druhé místo se ztrátou asi 10 centimetrů od vítězky. Sárinka začíná běhat čím dál líp a její běžecké tréninky (z obýváku na chodbu ) začínají nést ovoce. Velkým překvapením dne byla také Beátka, která tentokrát doběhla na krásném předposledním místě (své pravidelné umístění tak o stupínek vyladila…..možná tomu pomohlo taky to že poslední Agneska spadla.

Sárinka vybojovala krásné 2. místo (foto: Slawex runners)


Lehce (TĚŽCE) promrzlá Hela a Mirka startovaly o cca hodinu později a vůbec neplatí pravidlo že krátké závody jsou pohoda protože jsou krátké. Je potřeba tam napálit hned samotný start a tempo tryskomyši držet minimálně až do cíle. Třii rovinaté kola nakonec uběhly jak malina a holky si zaběhly celkem solidní čas a Hela si díky tomu vyskočila i na bednu na třetí místo ve své kategorii. Tyto typy závodů (asfalt, rovina, krátká trať, okruhy) standartně moc nevyhledáváme, ale tentokrát ta skvělá paštika a výtečný čaj rozhodně stály za účast. Tak snad nám bude přáno do konce roku ještě nějaký závod odběhnout.

Helena Chromeková – 21:54 – 3.místo v kategorii


Výsledky:

Helena Chromeková – 21:54 – 3.místo v kategorii z 19běžkyň
Mirka Zichová – 22:59 – 5.místo v kategorii ze 16 běžkyň

 

Slawex runners

 

 

 

 

 reklama

Jste zde: Hlavní strana Sport