Reklama

12. 08. 2020

Dnes má svátek: Klára
středa, 28 listopad 2012 01:00

Cvičení s Romanou

Cvičitelky oddílu aerobik při TJ SC MEZ Brumov uspořádaly po záštitou Zlínského kraje pro žákyně 8. ročníku v Brumově-Bylnici ukázkovou hodinu aerobiku.Tento program jsme naplánovaly spolu s učitelem Mgr. R. Ritterem na 28.11.2012.

Děvčata si na vlastní kůži vyzkoušela, co taková cvičební hodina obnáší. Po zahřívací rozcvičce je naše cvičitelka Romana seznámila s prvky cvičení kikbox a také se cvičením, které se jmenuje taibo. V průběhu cvičení si vyzkoušely cviky pro posilování jednotlivých partií těla. Že to není úplně jednoduché zjistily samy. Taková hodina aerobního cvičení dá zabrat i těm, které chodí cvičit pravidelně. A že to funguje a má vliv na tvarování postavy a fyzickou kondici je vidět i na našich cvičitelkách.

 

Doufáme, že se děvčatům takové zpěstření hodiny tělesné výchovy líbilo, něco si něj odnesly a že je zaujalo natolik, že některé z nich uvidíme časem i na hodinách aerobiku nebo na jiných sportovních akcích, které oddíly TJ SC MEZ Brumov pořádají pro širokou veřejnost. Děkujeme touto cestou nejen cvičitelkám, které hodinu vedly, panu Mgr. R. Ritterovi za spolupráci a fotodokumentaci této akce, ale hlavně Zlínskému kraji, bez jehož finanční podpory by nebylo možné akci zrealizovat.

J. Janáčková, TJ SC MEZ Brumov