Reklama

19. 05. 2022

Dnes má svátek: Ivo
pondělí, 03 březen 2014 12:28

Štítná nad Vláří: Valašskokloboucký tenisový turnaj čtyřher zaslouženě vyhrála dvojice Ritter - Zůbek

V sobotu 1.3. pořádala firma Podlahářství Řepa druhý ročník, tenisového turnaje čtyřher v nafukovací hale na Obáraném. Turnaje se zůčastnilo 10 tenisových hráčů.


Hráči: Miloš Řepa, Tomáš Martinec, Petr Masař, Jenda Bližnák, Miroslav Raška, Tomáš Mikulčík, David Šánek, Milan Miklas, Josef Ritter, Petr Zůbek.


Turnaj byl velice vyrovnaný a náročný. V semifinále se ukázalo, že sponzorství či pořadetelský post žádné body nepřinášejí – prohráli jak favorité Mikulčík-Raška stejně jako pořadatel Řepa-Miklas. Po vyrovnaném a bojovém výkonu ve skupině a v semifinále, se do finále dostali Josef Ritter - Petr Zůbek, Petr Masař - Jenda Bližňák.


Finále bylo napjaté, nervy pracovaly na 100% a bojovalo se až nadoraz. Ve finále nakonec zcela zaslouženě vyhrála dvojice Josef Ritter - Petr Zůbek.

Závěr turnaje se už ve Vinotéce u Františka, naopak nesl v uvolněné atmosféře. "Jsem rád, za účast tenisových nadšenců a doufám, že byli všichni spokojeni s organizací a nebyli moc unaveni." řekl pořadatel turnaje Miloš Řepa.

 

foto ZDE

 

tz.