26. 01. 2023

Dnes má svátek: Zora
neděle, 22 leden 2023 18:57

Volejbalová bitva v Brumově-Bylnici

Na palubovce sportovní haly v Brumově-Bylnici odehrály domácí volejbalistky mistrovské utkání proti Indetu Vsetín B. Zápas vysoké sportovní úrovně byl nesmírně dramatický od začátku do konce. Tvrdé smeče střídaly obětavé zákroky v poli a výměny nebraly konce. Vítězství se přelévalo z jedné strany na druhou a o nečekané zvraty nebyla nouze.

První set vyhrály hráčky ze Vsetína netěsnějším rozdílem 25:23. Brumovské "cérky" to nezlomilo a druhý set vyhrály 27:25. Ve třetím setu se volebalistkám Indetu podařilo vyhrát o pět bodů 25:20. Čtvrtý set brumovjanky soupeřky přehrály a výsledek 25:16 vzbuzoval hodně nadějí před posledním rozhodujícím setem. "Zázrak" se ale nekonal. Nástup do pátého rozhodujícího setu zvládly lépe zkušené hráčky ze Vsetína. V úvodu si vytvořily tříbodový náskok, který se jim podařilo udržet až do konce, za stavu 15:12 bylo dobojováno. Brumovské volejbalistky prohrály s favoritkami soutěže nejtěsnějším rozdílem 2 : 3, přestože na body celkově vyhrály 107 : 106.

rozhodčí před zápasem

hráčka Brumova-Bylnice Terezka s kamarádem

hlavní rozhodčí Luděk Novák

soupeřky Brumova-Bylnice, hráčky Indetu Vsetín B

volejbalistky Brumova-Bylnice po zápase

Kromě volejbalistek zaslouží pochvalu za výkon i hlavní rozhodčí Luděk Novák s pomocným rozhodčím Jaroslavem Kamenčákem. Za povzbuzování děkujeme také fanouškům, které tímto zároveň zveme na mistovské utkání proti Jablůnce v pátek 17. února 2023 v 17 hodin. Přijďtě fandit!