Reklama

07. 08. 2022

Dnes má svátek: Lada
pondělí, 30 září 2013 17:45

Poteč: Pátrání po seniorce ukončeno, bohužel s nešťastným koncem..

30.9.2013 v odpoledních hodinách bylo nalezeno tělo starší ženy v těžko přístupné lokalitě pod Královcem směrem k Návojné. Identifikace potvrdila, že se jedná o pohřešovanou Annu Kouřilovou z Poteče.

 
Žena byla pohřešována od čtvrtka 26.9.2013. Od té doby hledaly seniorku desítky hasičů, policistů a dobrovolníků z řad místních občanů. Na pomoc byl povolán taktéž vrtulník. Za jakých okolností žena zemřela, ukáže až nařízená pitva a další policejní  vyšetřování.


Stanislav Floreš, Naše Valašsko info

 


------------------------------------------------------------------

Průběh pátrání

26.9. v 18:31 hodin přijal operační důstojník zlínských hasičů žádost PČR o vyslání jednotek k asistenci při pátrání po pohřešované osobě v okolí obce Poteč. Nočního prohledávání terénu se zúčastnilo více jak 60 hasičů jedenácti profesionálních a dobrovolných jednotek z Valašských Klobouk, Zlína, Valašského Meziříčí, Horní Lidče, Francovy Lhoty, Poteče, Brumova, Bylnice, Lačnova a Vlachovic.

Spolu s hasiči a policisty se do pátrání po seniorce ( 81 let) zapojili i kynologové. Po celonočním prohledávání členitého a zalesněného terénu byly nasazené jednotky odeslány zpět na své stanice k vystřídání.

27.9.2013 15:25 hodin
Několik desítek hasičů se nadále podílí na pátrání po pohřešované ženě. Dosavadní nasazení v těžkém terénu bylo neúspěšné. Od jedenácté hodiny pomáhal na místě události také vrtulník. Jednotky nadále zůstávají na místě.

 

27.9.2013 18:00 hodin
Pátrání bylo ukončeno. Bohužel pohřešovaná žena nebyla doposud nalezena. Nasazené jednotky profesionálních a dobrovolných hasičů se vrací zpět na své stanice.

FOTO z pátrání ZDE

 

tz. por. Bc. Libor Netopil
foto: Stanislav Floreš

 

Sdílet