Reklama

07. 08. 2022

Dnes má svátek: Lada
úterý, 28 leden 2014 08:40

Škodovka se „ zakousla“ do kmene stromu.

O zrádnosti komunikace v lesním úseku mezi Vizovicemi a Loučkou na Zlínsku se dnes v nočních hodinách přesvědčil řidič osobního vozidla Škoda Octavia.

Na zledovatělém povrchu, v zimě neudržované komunikace, se vozidlo dostalo mimo kontrolu a čelně narazilo do kmene stromu u silnice. Po deformaci přední části vozidla došlo k úniku provozních kapalin.

,,O vzniku události bylo operační středisko krajských hasičů ve Zlíně informováno v 01:21 hodin. Na místě nehody zasahovaly jednotky profesionálních a dobrovolných hasičů ze Slavičína. Jak bylo dále upřesněno velitelem zásahu, při nehodě došlo ke zranění řidiče vozidla, který byl převezen k dalšímu ošetření do nemocnice sanitou zdravotnické záchranné služby." popsal výjezd hasičů mluvčí HSZ Zlínského kraje Libor Netopil.


,,Hasiči zajistili vozidlo proti vzniku požáru a provedli likvidaci uniklých provozních kapalin. Vzhledem ke špatné sjízdnosti komunikace požádal velitel zásahu o vyslání posypového vozu správce komunikace. Po jeho příjezdu předali hasiči místo nehody policistům a vrátili se zpět na svou stanici."
 dodal tiskový mluvčí HZS Zlínského kraje.

Zda za nehodou stálo náledí nebo k ní došlo z jiné příčiny zjišťovali na místě policisté.

-red-