Reklama

07. 08. 2022

Dnes má svátek: Lada
úterý, 04 únor 2014 07:47

Mirošov: Po střetu skončilo vozidlo na louce. Jedna řidička zraněna.

V pondělí 3. února došlo u obce Mirošov  ve směru od Vlachovy Lhoty ke střetu dvou vozidel. Jedna z řidiček  byla při nehodě zraněna.


Informace o dopravní nehodě přijalo krajské operační středisko zlínských hasičů cestou Policie ČR v 16:32 hodin. Spolu s profesionálními hasiči ze stanice Valašské Klobouky zasahovali na místě události policisté a záchranáři.

,,Po střetu osobních vozidel zn.Škoda a Ford, zůstalo jedno z nich na komunikaci a druhé sjelo několik metrů z břehu u komunikace na blízkou louku. Jedna z řidiček vozidel byla při nehodě zraněna a byla v péči posádky zdravotnické záchranné služby. Hasiči provedli odpojení akumulátorových baterií obou vozidel a zasypání uniklých provozních kapalin. Vzhledem ke zhoršujícím se světelným podmínkám bylo také provedeno nasvětlení místa události pomocí teleskopického stožáru zásahového vozidla." uvedl por. Bc. Libor Netopil, tiskový mluvčí HZS Zlínského kraje


Po zadokumentování policisty, byla obě vozidla odtažena. Při manipulaci s jedním z nich došlo k opětovnému úniku provozních kapalin, který hasiči ihned likvidovali.

 -red-
foto: HZS Zlínského kraje