Reklama

20. 05. 2022

Dnes má svátek: Zbyšek
pátek, 20 březen 2015 14:51

Dopravní nehoda dvou vozidel.

VALAŠSKÉ KLOBOUKY -  K dopravní nehodě osobních vozidel zn. Škoda Octavia a Peugeot došlo 20.3.2015 před osmou hodinou přímo v prostoru křižovatky silnic na ulici Sychrov.


V osobním vozidle zn. Peugeot cestovaly dvě osoby. ,,Řidič zůstal po nehodě nezraněn, jeho spolujezdkyně skončila v péči profesionálních hasičů, kteří dorazili na místo události v 07:54 hodin. Hasiči poskytli zraněné předlékařskou pomoc a provedli fixaci krční páteře pomocí krčního límce," uvedl tiskový mluvčí HZS Zlínského kraje por. Bc. Libor Netopil. Po příjezdu posádky zdravotnické záchranné služby byla žena předána do další lékařské péče. Ve vozidle zn. Škoda Octavia byl v době střetu pouze řidič. Ten z nehody vyváznul bez zranění.

Hasiči zajistili místo nehody a provedli nezbytná opatření proti vzniku požáru a úniku provozních kapalin. Po domluvě s policisty pak pomohli s řízením provozu v místě události.


,,Už po příjezdu na místo zaregistroval velitel zásahu, že na protějším chodníku stojí přívěsný vozík s naloženým malotraktorem. Teprve z výpovědi účastníků nehody bylo zjištěno, že vozík byl připojen za jedním z vozidel a při střetu se utrhnul a svolně pokračoval v jízdě až na protější chodník, kde zastavil u stěny domu. V cestě jeho samostatné jízdy se naštěstí nenacházela žádná osoba, která by byla bezprostředně ohrožena,"
řekl tiskový mluvčí.

Před půl jedenáctou byly vraky obou vozidel z komunikace odstraněny a jednotka profesionálních hasičů ukončila svůj zásah.


-red-
foto: HZS Zlínského krajereklama