Vytisknout tuto stránku
neděle, 19 duben 2015 12:33

Lipová: Mladý řidič zastavil vozidlo nárazem do stromu

LIPOVÁ - Dvě jednotky hasičů zasahovaly 18.4.2015 kolem 22:20 hodin na místě dopravní nehody u obce Lipová u Slavičína.


Zprávu o nehodě jednoho automobilu Škoda Octavia u obce Lipová přijalo dne 18. 4. 2015 ve 22:17 hodin operační středisko hasičů ve Zlíně. ,,Požární poplach byl vyhlášen jednotce profesionálních i dobrovolných hasičů ze Slavičína. K nehodě vyjela jedna automobilová stříkačka a jeden technický automobil," uvedl Roman Žemlička z HZS Zlínského kraje.

V době příjezdu na místo události byl zraněný řidič v péči záchranné zdravotnické služby, který byl odvezen do krajské nemocnice ve Zlíně. To této nemocnice byly převezeny i další dvě osoby, které byly během jízdy ve vozidle. Na místě nehody byla i Policie České republiky, která řídila dopravu, protože havarované vozidlo částečně blokovalo komunikaci.

,,Velitel zásahu hasičů rozhodl o zajištění místa nehody včetně jeho osvětlení a provedení opatření proti případnému úniku provozních kapalin a proti vzniku požáru. Hasiči se podíleli i na řízení provozu. Po zadokumentování nehody policií bylo vozidlo odvezeno odtahovou službou a byl proveden úklid vozovky i příkopu. Po ukončení prací dne 19. 4. 2015 po 01:10 hodin se jednotky hasičů vrátily na své základny," dodal Roman Žemlička z HZS Zlínského kraje. Během zásahu nedošlo ke zranění osob ani poškození techniky.

-red-

foto: HZS Zlínského kraje
reklama

 

-red-