Vytisknout tuto stránku
středa, 02 září 2015 07:55

Hasiči zachránili při požáru ve Slavičíně jednu osobu

SLAVIČÍN - Ve středu 2.9.2015 v časných ranních hodinách zasahovaly čtyři jednotky hasičů u požáru rodinného domu ve Slavičíně.


Zprávu o požáru rodinného domu na ulici Tržní ve Slavičíně přijalo operační středisko hasičů ve Zlíně v 03:17 hodin. Oznamovatel uvedl, že se v hořícím objektu nalézají lidé, ale počet neupřesnil. Požární poplach byl vyhlášen v 03:18 hodin dvou profesionálním jednotkám hasičů ze Slavičína a z Luhačovic a dále jednotkám dobrovolných hasičů měst Slavičín a Bojkovice. K požáru vyjely celkem čtyři automobilové stříkačky.

,,Hasiči po příjezdu na místo zjistili, že hoří střecha rodinného domu. Při průzkumu byla nalezena v objektu jedna osoba, starší muž. Byl v pořádku, ale v šoku, proto byla povolána Zdravotnická záchranná služba, která muže ošetřila," uvedl nprap. Roman Žemlička z HZS Zlínského kraje.

Namístě se dostavila Policie České republiky a vyšetřovatel hasičů. ,,Hasiči likvidovali požár jedním vysokotlakým proudem vody a plameny dostali pod kontrolu do šestnácti minut od vyhlášení požárního poplachu," dodal Žemlička.

-tz-

foto- HZSreklama