Reklama

21. 05. 2022

Dnes má svátek: Monika
neděle, 13 září 2015 12:39

Nehoda dvou vozidel u Valašských Klobouk skončila bez zranění

VALAŠSKÉ KLOBOUKY - Před druhou hodinou noční 13.9.2015 zasahovala jednotka profesionálních hasičů u dopravní nehody na komunikaci Valašské Klobouky - Poteč.


V 01:43 hodin přijal operační důstojník zlínských hasičů oznámení od Policie ČR o dopravní nehodě dvou osobních vozidel, ke které došlo v místě dopravního omezení provozu na komunikaci z města Valašské Klobouky směrem na obce Poteč.

,,Čtyři minuty od vyhlášení poplachu byla na místě události jednotka profesionálních hasičů ze stanice Valašské Klobouky. Hasiči zajistili místo střetu osobních vozidel zn. Škoda a zn.Seat a pomocí teleskopického stožáru zásahového vozidla zabezpečili jeho osvětlení. Vozidlo zn. Škoda zůstalo stát u krajnice komunikace, druhé vozidlo bylo částečně v příkopu," uvedl por. Bc. Libor Netopil, tiskový mluvčí HZS Zlínského kraje.

 

Událost se obešla bez zranění osob. Při nehodě také nedošlo k žádnému úniku provozních kapalin. ,,Po zadokumentování nehody policisty provedli hasiči úklid komunikace, na které se nacházely střepy a části karoserií havarovaných vozidel," dodal mluvčí.

 

 -red-
foto: HZS

 
reklama