Vytisknout tuto stránku
středa, 14 říjen 2015 15:51

Fabie na Petrůvce vletěla do příkopu

PETRŮVKA - Od 09:24 hodin, 14.10.2015 zasahovali profesionální hasiči na místě dopravní nehody osobního vozidla u Petrůvky.


V 09:14 hodin vyslal operační důstojník jednotku profesionálních hasičů stanice Slavičín na místo hlášené dopravní nehody osobního vozidla zn. Škoda Fabia, ke které došlo na hlavní komunikaci z Luhačovic směrem na Slavičín, poblíž obce Petrůvka.

Vozidlo se převrátilo na střechu do příkopu vedle krajnice komunikace. Nezraněný řidič se z vraku vozidla dostal ještě před příjezdem hasičů. ,,Hned po svém příjezdu hasiči zajistili místo nehody a havarované vozidlo proti vzniku požáru a úniku provozních kapalin. K jeho vyproštění si nechal velitel zásahu povolat na místo automobilní jeřáb ze stanice HZS Otrokovice, " uvedl por. Bc. Libor Netopil, tiskový mluvčí HZS Zlínského kraje .

Po příjezdu jeřábu na místo nehody a jeho ustavení, bylo havarované vozidlo vytaženo z příkopu a obráceno zpět na kola. Naložením vraku na vozidlo odtahové služby a úklidem komunikace byl zásah jednotek v 10:55 hodin ukončen.

-red-
foto: HZS


reklama