Reklama

27. 01. 2023

Dnes má svátek: Ingrid
pátek, 22 leden 2016 21:53

Nehoda dvou vozidel blokovala příjezd do Luhačovic

BISKUPICE - V pátek 22.1.2015 odpoledne zasahovaly tři jednotky hasičů u dopravní nehody dvou osobních vozidel u obce Biskupice.


Nehoda vozidel u obce Biskupce ve směru na město Luhačovice byla ohlášena operačnímu středisku hasičů ve Zlíně ve 14:22 hodin. Požární poplach byl vyhlášen profesionálním hasičům z požární stanice Luhačovice i Uherský Brod a dobrovolným hasičům města Luhačovice.


V době příjezdu hasičů byla Zdravotnická záchranná služba a Policie České republiky na místě nehody. ,,Hasiči zajistili místo srážky a zraněným osobám poskytovali předlékařskou pomoc. Ze Škody Felicia vyprostili jednu osobu bez použití hydraulického zařízení," uvedl nprap. Roman Žemlička, tiskový mluvčí HZS Zlínského kraje.

Kladně lze zhodnotit činnost jednoho z projíždějících řidičů, který před příjezdem zdravotníků a policie poskytl zraněným osobám v mrazivém počasí místo ve svém voze. ,,Ve voze Škoda Fabia byla zraněna jedna žena, ve voze Škoda Felicia dva muži a jedna žena. Náraz vozidel byl tak silný, že se z vozu Škoda Felicia utrhl motor a dopadl mimo komunikaci za svodidla," dodal mluvčí.

Hasiči zasypali uniklé provozní kapaliny sorbety. Po celou dobu vyšetřování nehody a odklízení následků nehody byla komunikace č. 490 a 492 oboustranně uzavřena.

 

-tz-
foto - HZS Zlínského kraje

 


reklama