Reklama

27. 01. 2023

Dnes má svátek: Ingrid
neděle, 06 březen 2016 16:01

Ztracený muž byl nalezen bez známek života.

VYSOKÉ POLE - V neděli 6.3.2016 od 00:51 hodin se zúčastnily jednotky hasičů hledání pohřešované osoby v okolí obce Vysoké Pole v okresu Zlín.


Operační středisko Policie České republiky si dnes v 00:32 hodin vyžádalo, v rámci součinnosti složek integrovaného záchranného systému, pomoc hasičů při hledání pohřešovaného muže z obce Vysoké Pole na Zlínsku.


Požární poplach byl vyhlášen profesionálním hasičům z centrální požární stanice ve Zlíně a z požární stanice Valašské klobouky, a dále dobrovolným hasičům obcí Slavičín, Valašské Klobouky, Bylnice, Horní Lideč, Brumov, Vysoké Pole, Újezd a Vlachovice.

,,Jednotky hasičů zahajovaly pátrání v přírodním prostředí v okolí obce Vysoké Pole od 00:51 hodin. V pátrání pomáhal i policejní vrtulník, který však v 03:10 hodin musel odletět kvůli nepříznivým klimatickým podmínkám. Pátrání bylo přerušeno v 05:31 hodin a jednotky odjely k vystřídání směn. Další etapa pátrání začala od 07:05 hodin, kdy muže dále hledaly dobrovolné jednotky hasičů obcí Loučka, Vizovice a Drnovice. Ztracený muž byl nalezen v 8:22 hodin. Muž byl bohužel bez známek života," uvedl nprap. Roman Žemlička z HZS Zlínského kraje.

 

-tz-

 

reklama