Reklama

27. 01. 2023

Dnes má svátek: Ingrid
pátek, 29 duben 2016 08:29

Srážka osobního automobilu s autobusem nedaleko Luhačovic

LUHAČOVICKO - Informaci o dopravní nehodě osobního automobilu s autobusem nedaleko Luhačovic ve směru na Dolní Lhotu přijalo operační středisko hasičů ve čtvrtek v 18:47 hodin. K události byli okamžitě vysláni profesionální hasiči z nejbližší stanice.


Jednotka na místo dorazila během pěti minut. Jak velitel zásahu ihned potvrdil, v mírné zatáčce za značkou Luhačovice došlo ke střetu automobilu Škoda Fabia s autobusem. ,,V osobním voze cestovaly dvě ženy, které již byly mimo vozidlo. Po prvotním ošetření na místě byly odvezeny zdravotnickou záchrannou službou do nemocnice. U dvaceti osob, které cestovaly v autobuse, naštěstí k žádnému zranění nedošlo" uvedl tiskový mluvčí HZS Zlínského kraje kpt. Ing. Pavel Řezníček. Dopravce cestujícím zajistil náhradní přepravu.,,Hasiči po zajištění místa nehody a zamezení nebezpečí vzniku požáru prováděli asistenci policii při zadokumentování místa nehody a odstranění vozů mimo komunikaci, aby byl obnoven plynulý průjezd. K žádnému úniku provozních kapalin z vozidel nedošlo,"
doplnil mluvčí.

 

Až policie ukončila šetření havárie, pomohli hasiči s naložením nepojízdné Fabie na odtahovou službu, a po provedení úklidu vozovky se ve 22:29 hodin vrátili zpět na svou základnu.

 

-tz-
foto - HZS

 


reklama