Reklama

27. 01. 2023

Dnes má svátek: Ingrid
pátek, 21 říjen 2016 08:19

Dopravní nehoda mezi Brumovem a Návojnou

Brumov, Návojná - Dopravní nehodu automobilu mezi Brumovem a Návojnou nahlásil oznamovatel na operační středisko hasičů ve čtvrtek 20.10. v 16:00 hodin. Podle prvotních informací se z vozu kouřilo a bylo zde tedy podezření i na požár.


Jednotka profesionálních hasičů ze stanice Valašské Klobouky byla na místě během několika minut. Po provedení průzkumu velitel zásahu požár vyloučil. ,,Jednalo se o havárii osobního automobilu Škoda Octavia, který sjel mimo vozovku, zůstal viset na břehu nad potokem a hrozil jeho pád do koryta. V době příjezdu byl již řidič v bezpečí mimo vůz," uvedl kpt. Ing. Pavel Řezníček z HZS Zlínského kraje.


Po zabezpečení místa nehody zajistila jednotka vůz proti pohybu a proti nebezpečí vzniku požáru. Řidič byl posádkou zdravotnické záchranné služby odvezen k dalšímu ošetření do nemocnice.

Jakmile byla nehoda zadokumentována policií, byl vůz vytažen z břehu pomocí navijáku zpátky na komunikaci a naložen na přivolané vozidlo odtahové služby. V 19:35 hodin byl zásah ukončen.

 

-tz-
foto- HZS

 

 
reklama