Reklama

27. 01. 2023

Dnes má svátek: Ingrid
středa, 28 prosinec 2016 21:37

Vítězem 1. ročníku Memoriálu Tomáše Bubláka se stal tým HC Brumov-Bylnice

BRUMOV-BYLNICE - Před půl rokem nás nečekaně opustil kolega a kamarád, profesionální hasič Tomáš Bublák. Byl také otcem dvou dětí, který si uvědomoval sílu života, a proto neváhal nasazovat svůj život pro druhé.


Tom byl členem Hokejového clubu BBSS, z.s.. Jeho spoluhráči mu u posledního rozloučení slíbili, že na něj nikdy nezapomenou. Tento slib byl základem pro vznik 1. ročníku Memoriálu Tomáše Bubláka, který se konal dne 23. 12. 2016 pod záštitou jeho mateřského Hokejového clubu Brumov-Bylnice a Hasičského záchranného sboru Zlínského kraje.

Slavnostní buly vhodila Tomova manželka Anna a její děti, Tomášek a Karolínka

 

Memoriálu se zúčastnilo šest hokejových týmů, a to týmy HC Brumov-Bylnice, Hasičského záchranného sboru Zlínského kraje, Policie České republiky, Zdravotnické záchranné služby Zlínského kraje, Armády České republiky - 72. mechanizovaného praporu Přáslavice a Sboru dobrovolných hasičů města Brumov.

Memoriál byl slavnostně zahájen v 10:30 hodin za účasti představitelů Hasičského záchranného sboru Zlínského kraje, vedení obce Brumov-Bylnice a nadace Korunka Luhačovice, z.s., kteří předali Tomově manželce a jeho dětem dárky a finanční dar. Za zvuku sirény byl nad ledovou plochou vyvěšen Tomův dres s číslem 28.

 

Úvodní slavnostní buly vhodila Tomova manželka Anna a její děti, Tomášek a Karolínka. Následně začaly nekompromisní boje všech zúčastněných hokejových mužstev. Férový boj všech zúčastněných týmů tak důstojně uctil Tomášovu památku.

Vítězem 1. ročníku Memoriálu Tomáše Bubláka se stal tým HC Brumov-Bylnice, který z rukou starosty města Brumov-Bylnice Zdenka Blanaře a Tomova otce Miloše Bubláka převzal putovní pohár. Na druhém místě se umístil tým Policie České republiky a na třetím místě se umístil tým Sboru dobrovolných hasičů města Brumov. Tým Hasičského záchranného sboru Zlínského kraje skočil na čtvrtém místě. Pátou příčku obsadil tým Armády České republiky – 72. Mechanizovaný prapor Přáslavice. Na posledním místě se umístil tým Zdravotnické záchranné služby Zlínského kraje.

Všechny týmy obdržely poháry, diplomy, pamětní listy, medaile a věcné ceny.

 

-tz-
foto- Erika Hradilová