Reklama

08. 12. 2021

Dnes má svátek: Květoslava
sobota, 18 únor 2017 12:16

Ve vozidle cestovalo šest žen. Dvě skončily po nehodě v nemocnici

MIROŠOV - Profesionální hasiči ze stanice Valašské Klobouky byli v pátek 17.2. po devatenácté hodině vysláni na místo dopravní nehody u Mirošova.


Podle oznámení, které přijalo krajské operační středisko zlínských hasičů v 19:01 hodin, došlo na komunikaci mezi Vlachovou Lhotou a městskou částí Valašské Klobouky – Mirošov k dopravní nehodě osobního vozidla. To se mělo převrátit přes střechu.


Po příjezdu hasičů na místo zásahu velitel jednotky upřesnil, že se havarované vozidlo převrátilo na střechu mimo komunikaci. Ve vozidle cestovalo celkem šest žen. ,,Řidička a jedna ze spolucestujících byly v péči posádky zdravotnické záchranné služby, která je následně transportovala k dalšímu ošetření do nemocnice. Ostatní čtyři ženy lékař zkontroloval na místě," uvedl por. Bc. Libor Netopil, tiskový mluvčí HZS Zlínského kraje.

 
Hasiči zajistili havarované vozidlo proti vzniku požáru a zkontrolovali zda nedošlo k úniku provozních kapalin. Protože vytažení vozidla zajistil jeho majitel, který se dostavil na místo, jednotka ukončila svůj zásah.

 

-tz-
(foto - HZS)