Reklama

08. 12. 2021

Dnes má svátek: Květoslava
pondělí, 13 březen 2017 22:35

Řidiči havarovaných osobních vozidel skončili v péči záchranářů

LUHAČOVICE - Profesionální hasiči zasahovali v pondělí od 18:29 hodin na místě dopravní nehody dvou osobních aut a nákladního vozidla u Luhačovic.


K události došlo na hlavní komunikaci z Luhačovic směrem na Dolní Lhotu, na rovince nad vodní nádrží Luhačovice. Po kolizi skončilo osobní vozidlo Škoda Superb mimo komunikaci, druhé vozidlo Škoda Felicia zůstalo stát u krajnice. Třetím vozidlem, které z nehody vyvázlo bez vážnějšího poškození, byla nákladní souprava převážející dřevo.


,,Do příjezdu zdravotnické záchranné služby poskytovali profesionální hasiči z Luhačovic předlékařskou pomoc řidiči vozidla Škoda Felicia, který si stěžoval na problémy se srdcem a jehož zdravotní stav se rychle zhoršoval. V péči záchranářů skončil i řidič druhého osobního vozidla. Oba řidiči pak byli převezeni k dalšímu ošetření do nemocnice,"
uvedl por. Bc. Libor Netopil, tiskový mluvčí HZS Zlínského kraje.

Hasiči také zajistili místo nehody a provedli nezbytná protipožární opatření. Po zadokumentování nehody policisty hasiči odklidili vraky osobních vozidel mimo komunikaci a uklidili vozovku.

 

-tz-
foto - HZS


reklama