Reklama

08. 12. 2021

Dnes má svátek: Květoslava
neděle, 30 duben 2017 21:07

Požár dvou osobních automobilů ve Slavičíně-Nevšové

NEVŠOVÁ - V neděli 30.4.2017 v  12:19 hodin byl spuštěn požární poplach jednotce profesionálních hasičů ze stanice Slavičín a také dobrovolné jednotce hasičů z města Slavičín. Nahlášen byl požár osobního automobilu v místní části Nevšová.


Jednotky byly na místě do několika minut. Ještě před jejich příjezdem se však požár osobního automobilu Škoda Felicia rozšířil na vůz stejné značky, který byl zaparkován v těsné blízkosti. Díky rychlé reakci občanů se podařilo další dva vozy z místa včas odvést do bezpečné vzdálenosti.

 

,,Hasiči okamžitě natáhli vysokotlaký proud a následně další proud C a požár bleskově lokalizovali a zlikvidovali. Rozvoji požáru napomohla také skutečnost, že oba zasažené vozy byly poháněny LPG. Při události byla poškozena také fasáda jednoho z domů," uvedl kpt. Ing. Pavel Řezníček, tiskový mluvčí HZS Zlínského kraje.

Na místo byl povolán vyšetřovatel hasičů ze Zlína, který po ohledání místa události stanovil jako příčinu technickou závadu na elektroinstalaci jednoho z vozů. Způsobená škoda dosáhla výše 15 000 korun.

 

-tz-
foto- HZS Zlínského kraje

 


reklama