Reklama

08. 12. 2021

Dnes má svátek: Květoslava
čtvrtek, 22 červen 2017 07:48

SDH Brumov Vás zve na soutěž v požárním útoku ( jedná se o 50.ročník soutěže)

BRUMOV: Sbor dobrovolných hasičů Brumov Vás opět po roce zve na soutěž v požárním útoku, O pohár starosty města Brumova-Bylnice. Soutěž se koná v sobotu 24.6.2017 a je zařazena do seriálu nejkvalitnější ligy Slovenska-Slovensko Moravské hasičské ligy. V tomto roce pouze s jedním kolem u nás na Moravě a to právě v Brumově.


Požární sport, to už dávno není nácvik hasičských družstev na zásahové situace, jak si většina veřejnosti dnes myslí. Je to moderní sport, který spojuje atletiku a hasičinu jako takovou. Vysportovaní závodníci, silné stroje a silný kolektiv, tím by se dal charakterizovat tento sport. Je to neuvěřitelný adrenalin. Celý útok musí proběhnout ve 13-14 sekundách, pokud chce být tým úspěšný. Drobná chyba jednoho člena týmu může znamenat konec nadějí na dobrý výsledek pro celé družstvo.


Požární sport udělal za posledních 10 let obrovský posun dopředu a konec konců přijďte se o tom přesvědčit sami. Zbora, Podhorie, Stupné, Lidečko, Vrbětice . To je jen malý výčet špičkových družstev, na které se můžete těšit. Především ale přijďte podpořit domácí družstvo, které má tento rok opravdu vynikající formu a útočí na příčku nejvyšší. Skvělou atmosféru podpoří svým komentářem vynikající Miro Štefún z Malé Bytče. 

Že má požární sport v Brumově dlouhou tradici dokládá to, že se jedná o 50.ročník soutěže. A jsme na to právem hrdí, protože tak dlouhou tradici pořádání soutěží nikdo u nás nemá. Neváhejte a přijďte s námi oslavit toto krásné jubileum. Čeká na vás pestrý doprovodný program s bohatým občerstvením. Soutěž se koná na fotbalovém stadionu FC Elseremo Brumov.

Foto - O pohár starosty města Brumova-Bylnice 2016

Těšíme se na Vás
Vaši hasiči Brumov

 

 

 


reklama