Reklama

08. 12. 2021

Dnes má svátek: Květoslava
pátek, 22 září 2017 00:00

Řidič narazil do stromu a zemřel

BOJKOVICE - Ve středu 20.9.2017 večer došlo k tragické dopravní nehodě osobního vozu na silnici č. 496 mezi Bojkovice a Přečkovicemi.


Dne 20. 9. 2017 v 18:17 hodin přijali hasiči zprávu o zaklíněném osobním autě ve stromu mezi Bojkovicemi a Přečkovicemi. Na místo nehody byla vyslána jednotka profesionálních hasičů z požární stanice Luhačovice a jednotka dobrovolných hasičů z Bojkovic.,,Průzkumem hasiči zjistili, že v havarovaném voze je zaklíněný řidič. Hasiči začali s poskytováním předlékařské pomoci. Zároveň provedli protipožární opatření. S hydraulickým vyprošťovacím zařízením začali odstraňovat části poškozeného vozu, aby mohli vyprostit zraněnou osobu. V průběhu záchranných prací přijela na místo nehody zdravotnická záchranná služba. Lékař hasičům sdělil, že řidič umřel,"
uvedl nprap. Roman Žemlička z HZS Zlínského kraje.


Hasiči vyprostili tělo řidiče a stabilizovali vozidlo. Pomocí světla umístěného na teleskopickém stožáru v nástavbě zásahového vozu osvětlovali místo nehody pro potřeby Policie České republiky. Policie v místě nehody uzavřela oboustranně silnici na celou dobu vyšetřování. Hasiči po příjezdu odtahové služby pomohli s naložení vozu. Následně uklidili silnici a vrátili se zpět na své základny.

-tz-
foto- HZS, PČR

 

 

reklama