Reklama

27. 01. 2023

Dnes má svátek: Ingrid
neděle, 15 duben 2018 13:15

Tragicky skončila srážka dvou motorkářů

ZÁDVEŘICE - V sobotu 14.4.2018 o půl páté odpoledne byli vysláni profesionální hasiči ze stanice Zlín k dopravní nehodě dvou motorkářů u obce Zádveřice – Raková na Zlínsku.


Hasiči po příjezdu na místo hlášené dopravní nehody zjistili, že se v kopci srazili dva motocyklisté. ,,Motocyklista jedoucí od Luhačovic vjel do protisměru, kde se střetl s druhým řidičem. Na místě nehody se již nacházeli záchranáři. Těm hasiči pomáhali s resuscitací, ale bezúspěšně. Motocyklista, jedoucí z kopce dolů od Luhačovic, utrpěl zranění, kterým na místě podlehl. Druhý muž skončil v péči záchranářů, kteří jej následně odvezli do krajské nemocnice," uvedla por. Mgr. Lucie Javoříková, tisková mluvčí HZS Zlínského kraje.

Tragicky skončila srážka dvou motorkářů (foto - HZS)


U obou motocyklů hasiči provedli protipožární opatření a zajistili je proti úniku provozních kapalin. Šetření nehody si převzali policisté, kteří nyní zjišťují příčinu této tragické nehody. Po jejich zadokumentování místa nehody, uklidili hasiči vozovku od střepů z motocyklů. Po celou dobu šetření byla komunikace obousměrně uzavřena.

V osm hodin večer se jednotka hasičů vrátili zpět na svou stanici.

 

-tz-

 

 

reklama