Reklama

27. 01. 2023

Dnes má svátek: Ingrid
pondělí, 04 červen 2018 19:16

Při střetu s autobusem utrpěl řidič oktávky těžké zranění.

LUHAČOVICE - Dopravní policisté a kriminalisté nadále zjišťují informace k dnešnímu (4.6.2018) odpolednímu střetu autobusu a osobního vozidla u Luhačovic. Řidič osobního auta utrpěl při dopravní nehodě těžké zranění.

 

                          Nehoda osobního vozidla a autobusu (foto- HZS Zlín)
Komplikace v provozu na silnici č. 492 u Luhačovic způsobilo vyšetřování vážné dopravní nehody. ,,Od Luhačovic směrem k obci Dolní Lhota jel dnes chvíli před druhou hodinou odpoledne pětačtyřicetiletý řidič s vozidlem Škoda Octavia. Z dosud nezjištěných příčin se dostal do protisměru. V té chvíli jel z opačného směru po silnici linkový autobus Mercedes-Benz. Došlo k čelní srážce obou vozidel. Při nehodě utrpěl řidič osobního vozidla těžké zranění, se kterým byl převezen do nemocnice. Nikdo jiný, řidič autobusu a cestující, nebyl při nehodě zraněn,"uvedl tiskový mluvčí zlínské plicie por. Bc. Vladislav Malcharczik.

Nehoda osobního vozidla a autobusu (foto- HZS Zlín)

 
Policisté odhadli výši škod na jednotlivých vozidlech. Na oktávce činí sto padesát tisíc, na autobuse se škoda vyšplhala na rovný milion korun. Policisté u devětatřicetiletého řidiče autobusu provedli dechovou zkoušku ke zjištění ovlivnění alkoholem. Zkouška byla negativní.

 

-tz-

 

 

reklama