Reklama

27. 01. 2023

Dnes má svátek: Ingrid
pátek, 15 červen 2018 14:37

U Petrůvky skončila řidička na střeše

PETRŮVKA - Ve čtvrtek 14.6.2018 v  18:29 hodin vyjely dvě jednotky profesionálních hasičů k hlášené dopravní nehodě osobního automobilu nedaleko obce Petrůvka. Podle prvotních informací se zde nacházela zraněná osoba a z vozu vycházel kouř.


Do několika minut od přijetí události se na místo dostavila jednotka profesionálních hasičů ze stanice Slavičín, následovaná kolegy z Luhačovic. ,,Po provedení prvotního průzkumu bylo upřesněno, že řidička se svým vozem zn. Suzuki sjela mimo komunikaci a převrátila se na střechu. Se zraněním byla předána do péče posádky zdravotnické záchranné služby a následně odvezena do nemocnice," uvedl kpt. Ing. Pavel Řezníček z HZS Zlínského kraje.

foto - HZS

Požár vozu se naštěstí nepotvrdil. Hasiči provedli nezbytná opatření k zamezení jeho vzniku a zabezpečili únik provozních náplní. Jakmile policie ukončila dokumentaci místa nehody, bylo vozidlo převráceno zpět na kola a naloženo na odtahovou službu. Po přibližně dvou hodinách zásahu se jednotky vrátily zpět na své základny.

 

-tz-