Reklama

26. 09. 2022

Dnes má svátek: Andrea
středa, 03 říjen 2018 10:28

Vozidlo narazilo do plotu rodinného domu a skončilo na střeše

DRNOVICE - V úterý 2. října po druhé hodině odpolední vyslal operační důstojník jednotku z Valašských Klobouk do obce Drnovice k hlášené havárii osobního vozidla.


Jednotka po svém příjezdu provedla průzkum místa události, přičemž zjistila, že zde havaroval řidič, jedoucí ve vozidle sám, jehož vozidlo narazilo do plotu rodinného domu a po nehodě skončilo na střeše. ,,Z vozidla unikaly provozní kapaliny, které hasiči zasypali sorbentem. Taktéž u vozidla provedli protipožární opatření. Řidič při nehodě utrpěl zranění a skončil v péči záchranářů, kteří jej odvezli do nemocnice k podrobnému vyšetření", uvedla por. Mgr. Lucie Javoříková, tisková mluvčí HZS Zlínského kraje.


                                          (foto- HZS Zlínského kraje)

Taktéž se na místo dostavili dopravní policisté, kteří si převzali šetření příčiny nehody. Po jejich zadokumentování události hasiči pomocí navijáku převrátili vozidlo zpět na kola. Opět zasypali komunikaci sorbentem, neboť z vozidla unikaly další provozní kapaliny a odpojili autobaterii.

(foto- HZS Zlínského kraje)


,,Ze strany příbuzného zraněného řidiči byl zajištěn odtah vraku vozidla. Poté hasiči uklidili vozovku od střepů a úlomků z vozidla a odklidili použitý sorbent. Krátce po páté hodině odpolední se vrátili zpět na svou stanici,"
dodala mluvčí. Po celou dobu zásahu složek integrovaného záchranného systému byla komunikace obousměrně uzavřena a policisté odkláněli dopravu po objízdné trase.

 

-tz-