Reklama

29. 01. 2023

Dnes má svátek: Zdislava
neděle, 09 prosinec 2018 02:26

Řidička u Štítné skončila s vozidlem na střeše

ŠTÍTNÁ NAD VLÁŘÍ - V sobotu ve 2:45 hodin měla krajským operačním střediskem vyhlášený poplach jednotka profesionálních hasičů ze stanice Valašské Klobouky, která byla s jedním zásahovým vozidlem vyslána k hlášené havárii osobního auta.


Nehoda se stala u obce Štítné nad Vláří, kde řidička osobního vozidla jela směrem na obec Jestřabí. V zatáčce sjela mimo komunikaci a převrátila se s vozidlem na střechu. ,,Ve vozidle s řidičkou cestovaly další dvě osoby. Ty se po nehodě dostaly z auta ven. Řidička však zůstala ve vozidle zaklíněna. Podle prvotních informací byla zraněná, nekomunikovala a byla v bezvědomí," uvedla por. Mgr. Lucie Javoříková, tisková mluvčí HZS Zlínského kraje.

ilustrační foto


Po příjezdu hasičů na místo nehody velitel zásahu potvrdil havárii osobního vozidla, ve kterém zůstala zaklíněna řidička. Tu během pár minut z vozidla vyprostili a předali záchranářům. V jejich péči skončili i oba spolucestující. Všechny tři nakonec záchranáři převezli do nemocnice k vyšetření. Dále hasiči provedli u vozidla protipožární opatření a zajistili jej proti úniku provozních kapalin.

,,Šetření příčiny nehody si převzali dopravní policisté, kterým hasiči nasvěcovali místo události. Po zadokumentování místa nehody policisty bylo vozidlo vytaženo z příkopu a odvezeno odtahovou službou. Nakonec hasiči uklidili vozovku od střepů a úlomků z vozidla a v 6:53 hodin se vrátili zpět na svou stanici," dodala mluvčí.

 

-tz-

 

 

reklama