Reklama

28. 09. 2022

Dnes má svátek: Václav
úterý, 26 únor 2019 17:07

Nehoda dvou osobních vozidel u Slavičína

SLAVIČÍN - V úterý 26.2.2019 v poledne vyjeli profesionální hasiči ze stanice Slavičín a dobrovolná jednotka ze Slavičína k dopravní nehodě dvou osobních vozidel.


Nehoda se stala ve směru na Petrůvku u odbočky na Rudimov.  Čelně se tu střetla dvě auta. Řidič osobního vozidla vjel do protisměru, kde právě přijížděla řidička druhého vozidla a střetu již nedokázala zabránit. ,,S řidičkou ve vozidle cestoval i její malý syn, který od hasičů dostal dráčka Záchranáčka. Naštěstí všichni cestující vyvázli bez zranění. Přesto na místo byli přivoláni záchranáři, kteří všechny účastníky nehody vyšetřili," uvedla por. Mgr. Lucie Javoříková, tisková mluvčí HZS Zlínského kraje.


Nehoda dvou osobních vozidel u Slavičína (foto - HZS)


Hasiči u vozidel odpojili autobaterie, provedli protipožární opatření a zajistili auta proti úniku provozních kapalin. Nakonec hasiči pomohli s naložením jednoho vozidla na auto odtahové služby. Odvoz druhého vozidla si zajistil majitel. Šetření příčiny nehody si převzali dopravní policisté. Po zadokumentování místa nehody hasiči uklidili vozovku od střepů a úlomků z vozidel. Poté se vrátili zpět na své stanice.

 

-tz-

 

 

reklama