Reklama

08. 12. 2021

Dnes má svátek: Květoslava
sobota, 29 červen 2019 08:44

Automobil narazil ve Vysokém Poli do stromu, poškodil plot a dva uzávěry plynu

VYSOKÉ POLE - Ve Vysokém Poli zasahovaly v pátek 28.6. od 17:24 hodin tři jednotky hasičů u dopravní nehody jednoho osobního automobilu.


Nehoda osobního automobilu s poškozením dvou hlavních uzávěrů plynu ve Vysokém Poli byla hasičům ohlášena v 17:12 hodin. Na místo nehody byla vyslána jednotka profesionálních hasičů z Valašských Klobouk a jednotky dobrovolných hasičů z Vysokého Pole a Újezdu.

Automobil narazil do stromu, poškodil plot a dva uzávěry plynu (foto- HZS)

,,Hasiči při příjezdu zjistili, že osobní automobil narazil do stromu. Po nárazu pokračoval dál v jízdě, při níž poškodil plot rodinného domu a poškodil dva hlavní uzávěry plynu. Na jednou poškozeném uzávěru zůstal stát. Hasiči provedli utěsnění poškozeného potrubí. Museli ale počkat na příjezd pohotovostní služby plynárenské společnosti, která zastavila přívod plynu. Jinak bylo nebezpečí, že by při manipulaci s vozidlem mohlo dojít k explozi. Po uzavření plynu hasiči pomocí navijáku vozidlo odtáhli z poškozeného potrubí. Při manipulaci s vozidlem došlo k úniku pohonných hmot. Místo s uniklými pohonnými hmotami hasiči zasypali sypkou sorpční látkou. K zranění osob nedošlo," uvedl nprap. Roman Žemlička z HZS Zlínského kraje.

 

-tz-


reklama