Reklama

08. 12. 2021

Dnes má svátek: Květoslava
pátek, 02 říjen 2020 11:50

Řidička ve Štítné narazila do zaparkovaného auta, kde seděly dvě malé děti

Profesionální hasiči ze Slavičína a Valašských Klobouk byli pár minut před páteční půl devátou dopolední vysláni k dopravní nehodě dvou osobních vozidel.


K nehodě došlo ve Štítné nad Vláří, kde v zastavěné ulici narazila řidička do zaparkovaného auta, stojícího mimo komunikaci. Stojící vozidlo po nárazu skončilo v zídce vedlejšího domu. ,,V době nárazu seděly ve stojícím vozidle dvě malé děti, které tam pár vteřin před tím posadila jejich matka. Děti byly naštěstí již připoutané. Žena už do vozu nestihla nastoupit. Děti i obě řidičky skončily v péči posádky zdravotnické záchranné služby. Ta je transportovala do krajské nemocnice ve Zlíně. Hasiči po příjezdu na místo provedli u vozidel protipožární opatření a odpojení autobaterií. Dětem předali dráčky Záchranáčky," uvedla por. Mgr. Lucie Javoříková, tisková mluvčí HZS Zlínského kraje.


Dopravní nehoda ve Štítné nad Vláří (foto: HZS)

 
Komunikace byla v době zásahu složek IZS řízena kyvadlově. Po ukončení šetření ze strany dopravní policie odtáhli hasiči vozidlo, stojící uprostřed cesty, mimo vozovku. Nakonec hasiči uklidili silnici od střepů a úlomků z aut a vrátili se zpět na své stanice.

 

(tz)

 

BIO Jablečný mošt
100 % přírodní mošt z BIO jablek z našeho sadu z Bílých Karpat.
Nakupujte zde http://www.eshop-ekofarmajavornik.cz/
Objednávky taktéž na tel. čísle 773 746 859
Zakoupíte i v naší Farmářské prodejně ve Štítné nad Vláří.

BIO Jablečný mošt z Ekofarmy Javorník Štítná nad Vláří

 

reklama