Reklama

27. 01. 2023

Dnes má svátek: Ingrid
neděle, 25 říjen 2020 15:33

Při nehodě zahynula nejen řidička, ale také její spolujezdkyně

V neděli 25.10.2020 osm minut po půl šesté byli vysláni hasiči k požáru osobního vozidla mezi obcemi Liptál a Jasenná. Na místě se postupně sjeli profesionální hasiči ze stanic Zlín a Vsetín a dobrovolné jednotky z Jasenné a Vizovic.


,,Po příjezdu na místo průzkumem hasiči zjistili, že vozidlo se nachází mimo komunikaci na kraji lesa, převrácené na střeše a celé v plamenech. Hasiči ihned k likvidaci požáru použili vysokotlaký proud vody a následně C proud. Z vozidla vytékaly pohonné hmoty, které stále hořely a komplikovaly tak likvidaci požáru. Jakmile to situace dovolila, byl na místo nehody povolán vyprošťovací automobil, pomocí něhož hasiči vytáhli vozidlo zpět na cestu. Poté hasiči z vozidla vyprostili dvě osoby bez známek života," uvedla por. Mgr. Lucie Javoříková, tisková mluvčí HZS Zlínského kraje.


Při nehodě zahynula řidička a spolujezdkyně (foto: HZS Zlínského kraje)


Veškeré okolnosti této tragické dopravní nehody prověřují dopravní policisté ve spolupráci s kriminalisty. Na místě po celou dobu zasahovali jak policisté, tak hasiči. Pokud jste inkriminovaným místem projížděli v čase 6.20 hod. – 6.45 hod., zavolejte, prosím, na linku tísňového volání policie – 158, vyzvala řidiče policie.

 

(tz)

 

  

 

 


Elektro Bičej - Podzimní stmívání- světla rozsvěcí

 

 

 reklama