Reklama

27. 01. 2023

Dnes má svátek: Ingrid
neděle, 18 červenec 2021 17:25

Motorkář utrpěl natolik závažná zranění, že jim krátce po nehodě podlehl

V sobotu 17.7.2021 v deset hodin dopoledne došlo v obci Halenkov k tragické dopravní nehodě mezi osobním vozidlem a motocyklem, při níž řidič motocyklu utrpěl natolik závažná zranění, že jim krátce po nehodě i přes veškerou péči záchranářů podlehl.

,,Šedesátiletá řidička osobního vozidla Fiat Sedici jela po hlavní komunikaci ve směru od centra obce Halenkov k místní části Dinotice, za ní jel na motocyklu značky Kawasaki osmačtyřicetiletý motocyklista. Při předjíždění narazil do levé zadní části jejího vozidla, přičemž ho náraz odhodil do příkopy v protisměru. Těžce zraněnému muži poskytli první pomoc svědci dopravní nehody, na místo přijeli záchranáři a připraven pro transport do nemocnice byl i vrtulník. Motocyklista bohužel svým zraněním i přes veškerou snahu záchranářů podlehl," uvedla tisková mluvčí zlínské policie por. Bc. Monika Kozumplíková.

V Halenkově zemřel při dopravní nehodě motorkář (foto: HZS)


Motocykl, na kterém jel, neměl registrační značky. Způsobená škoda na dopravních prostředcích je předběžně vyčíslena na čtyřicet tisíc korun. Dopravní policisté i kriminalisté prověřují veškeré okolnosti, které s touto tragickou nehodou souvisí.

 

(tz)