Reklama

29. 01. 2023

Dnes má svátek: Zdislava
sobota, 27 listopad 2021 22:07

Nehoda dvou vozidel na Petrůvce

Komunikaci z Luhačovic na Petrůvku uzavřela v neděli dopravní nehoda dvou osobních vozidel. Ke střetu došlo poté, co tažené vozidlo Škoda Felicia vjelo při jízdě do kopce do protisměru, kde v danou chvíli dolů jela řidička vozidla Seat. Ta po nárazu sjela se svým autem mimo silnici a skončila v lese.


,,Řidič vozidla tovární značky VW, který táhl Škodu Felicia vyvázl bez zranění. Řidič zdemolované Škody Felicia zůstal po nárazu ve vozidle zaklíněn. Na pomoc mu přijeli hasiči ze stanic Luhačovice a Slavičín, kteří jej s pomocí hydraulického vyprošťovacího zařízení dostali ven z vraku a předali posádce zdravotnické záchranné služby. Ta muže transportovala do krajské nemocnice ve Zlíně. Řidička vozidla Seat taktéž skončila v péči záchranářů. Po střetu vozidel došlo k úniku provozních kapalin, které hasiči zasypali sorbentem. Dále u vozidel odpojili autobaterie a provedli protipožární opatření. Vrak vozidla Škoda Felicia zajistili proti pohybu," uvedla por. Mgr. Lucie Javoříková, tisková mluvčí HZS Zlínského kraje.

Nehoda dvou vozidel na Petrůvce /foto: HZS


Silnice v době zásahu složek IZS byla obousměrně uzavřena a dopravu po objízdných trasách odkláněli policisté. Ti také šetří příčinu a okolnosti nehody. Hasiči na závěr provedli úklid vozovky a vrátili se zpět na své stanice.

 

(tz)

 

 

 

reklama