Reklama

04. 07. 2020

Dnes má svátek: Prokop

Ostatní zprávy

čtvrtek, 02 červenec 2020 20:00

Akce, které by VÁM NEMĚLY UNIKNOUT

Nebaví vás sedět doma? Rádi se bavíte, tančíte, zpíváte, sledujete akční lidi, zajímavá představení a sportovní výzvy? Přinášíme přehled akcí, které by Vám neměly uniknout.
VALAŠSKÉ KLOBOUKY – Od pátku 3. července budou mít diváci neopakovatelnou příležitost zažít Mezinárodní filmový festival Karlovy Vary, aniž by museli cestovat napříč republikou.
úterý, 30 červen 2020 19:32

II. tradiční sečení obecní lúky v Návojné

V pátek kolem páté hodiny odpoledne už po několikáté zem zkropila dešťová přeháňka. Na prostranství i přesto stavila skupinka mužů stan. Z dodávky se vynášely…
Srdečně Vás zveme na výstavu prací žáků Střední odborné školy Luhačovice. Vystavované exponáty oborů uměleckých řemesel můžete vidět v zajímavém prostředí hradu v Malenovicích.
V pátek 26.6. a v sobotu 27.6. se v sále KD Nedašov uskutečnil Letní bazárek. Byl výjimečný nejen tím, že se konal netradičně v létě,…
VALAŠSKÉ KLOBOUKY – Hospodaření města Valašské Klobouky skončilo v roce 2019 se schodkem 4,5 milionu korun.
Cílem projektu je vytvořit ve Valašských Kloboukách příjemné kulturní místo, jehož nosným tématem budou právě klobouky, ale také luxusní gastronomie a ubytování.
Brumovská skupina Power 5 začne letní sezónu na skoro domácí půdě v sousedním Slavičíně a pokračovat bude dalšími zastávkami ve zlínském kraji. Dodatečně tak koncertně…
Nechte se okouzlit světově oceněnou krásou krajiny jižní Moravy na promítání fotografa Emila Čelustky v sále podnikatelského inkubátoru ve čtvrtek 25.6. od 18.00 hodin.
Krajská hygienická stanice Zlínského kraje provedla v minulých dnech rozbory písku na pískovištích dětských hřišť.
pátek, 19 červen 2020 11:41

Valašský mikulášský jarmek letos nebude

VALAŠSKÉ KLOBOUKY – Valašský mikulášský jarmek se v prosinci ve Valašských Kloboukách neuskuteční. Důvodem je epidemiologická situace související s onemocněním covid-19, která s sebou nese…
Dramatické události konce 2. světové války v Brumově-Bylnici a blízkém okolí.
úterý, 16 červen 2020 10:44

V Nedašove vzniká kroužek mladých hasičů

Pozvánka do mladých haičů SDH Nedašov. První schůzka se uskuteční v úterý 23.6.2020 od 16.00 hod. v hasičské zbrojnici v Nedašove.
Strana 1 z 8