Vytisknout tuto stránku
úterý, 19 duben 2022 22:46

Vítání občánků ve Štítné nad Vláří bylo pohlazením po duši

V sobotu 9.4.2022 uspořádala Obec Štítná nad Vláří – Popov slavnost - vítání občánků. Téměř po dvouleté nedobrovolné pauze, způsobené protiepidemickými opatřeními, se tentokrát vítání občánků konalo v nově zrekonstruovaném kulturním domě ve Štítné nad Vláří.


Během sobotního dopoledne jsme přivítali 21 dětí mezi nejmladší občánky obce Štítná nad Vláří – Popov. O hudební doprovod se postaral pan Stanislav Holba a s kulturním programem vystoupily děti z mateřské školy ze Štítné nad Vláří, které se dostavily za doprovodu slečny učitelky Aleny Suré a Markéty Struhařové. Za jejich skvělé vystoupení jim velmi děkujeme. Celá slavnost se nesla ve velmi příjemné atmosféře. Podle kladných ohlasů rodičů si toto dopoledne všichni užili. Rodiče velmi potěšil fotokoutek, který jsme díky velkým prostorům v kulturním domě mohli zřídit. "Děkujeme za krásné vítání občánků, které bylo pohlazením po duši, za dárky a krásné prostředí.“ uvedla jedna z maminek.

 


Rodiče velmi potěšil fotokoutek (foto: Stanislav Floreš)


Hosté také využili příležitost a prohlédli si nově zrekonstruovaný kulturní dům. Nejvíce je zaujala velká moderní kuchyň, kterou obdivovaly zejména ženy. Mužskou část zase velmi pozitivně překvapilo nové výčepní zařízení.

o hudební doprovod se postaral pan Stanislav Holba

 
Rádi bychom poděkovali všem, kteří neodmítli pozvání a prožili sobotní dopoledne s námi. V současné době již připravujeme další přivítání nových občánků, které se uskuteční v květnu.

 

Kateřina Struhařová - Obec Štítná nad Vláří - Popov

 
Valašské cukrářství
... pečené s láskou na Závrší

 

 

 

 reklama