Reklama

25. 06. 2022

Dnes má svátek: Ivan
pátek, 22 duben 2022 08:50

Hložecká desítka v Brumově-Bylnici - Beátka Chromeková si užila ovace fanoušků

Ani pátý ročník tohoto závodu v Brumově-Bylnici jsme nevynechali. I když…tentokrát náš veletým Slawex runners zastupovaly jen holky Chromekovy. Zima jak v Rusku a v hlavě vzpomínky na minulý ročník, který se z nejrůznějších covid důvodů konal na podzim….no, nic moc na hecování. Trať je totiž vedena čistě po asfaltu, kolem rybníků, hradu, směr k Hložecké kapli…na pátém kilometru obrátka a stejnou trasou zpátky. Není to na Helu úplně ta ideální trať na kterou s chutí vzpomíná . No ale když to je tak blízko .


Každopádně začneme popořádku. Jako první závodila Beátka Chromeková, která se musela popasovat s tratí dlouhou cca 200metrů. Beátka tentokrát celý závod poctivě běho/šla a těsně před cílem před sebe pustila ještě posledního závodníka aby si tak mohla ovace fanoušků užít do posledního metru .

Beátka Chromeková s maminkou


Sárinka Chromeková byla již zařazena do kategorie D1 (děti do 9let) a čekal ji první obr závod, kdy musela uběhnout celý jeden kilometr. Nezalekla se toho a celý ten kilák opravdu běžela a ukázala že je naší velkou nadějí. Netrápila se v průběhu trati průběžným pořadím a soustředila se jen na vlastní výkon. Tentokrát sice o medaile nebojovala, ale pro nás byla VÍTĚZKOU že to zvládla .

Sárinka Chromeková


Na hlavní závod na 10km nastoupilo 33závodníků a Hela si od samotného startu držela stabilní tempo, aby se zas na prvním kiláku neodpálila a na jistotu si běžela na průběžném třetím místě v ženách. Krátce po obrátce na pátém kilometru se ji podařilo dotáhnout a na část závodu také předběhnout druhou ženu v pořadí, tempo ale neudržela a nakonec z toho bylo ono třetí místo v ženách.


Výsledky
Sárinka Chromeková – 1km – 7:03
Helena Chromeková – 10km – 47:27 – 3.místo ve ženách, 19.místo celkově

 

 Slawex runners

 
Valašské cukrářství
... pečené s láskou na Závrší

 

 

 

 reklama