25. 06. 2022

Dnes má svátek: Ivan
pátek, 29 duben 2022 20:58

Komentář k fotbalovému utkání FC Brumov-Štítná nad Vláří 4:2 (29.4.2022)

V pátek 29.4.2022 se odehrálo fotbalové derby Brumov-Štítná nad Vláří. Utkání sledovalo více jak 350 diváků. Branky Brumova Jaroslav Bůbela, Adam Pecha, Radim Bublák a Marek Dubčák.

Vedoucí týmu FC Brumov Lukáš Juřica hodnotí derby: Začali jsme dobře a šli brzy do vedení. V prvním poločase se nám povedlo přidat ještě jednu branku a do šatny jsme šli jako spokojenější tým. Druhá půle nabídla zajímavý fotbal. Po hodině hry byl stav utkání 3:0 a vypadalo to, že derby se dohraje v klidu s jasným vítězstvím pro nás, ale opak byl pravdou. Po dvou našich chybách se dostala Štítná na dostřel a mohla dokonce i vyrovnat. To se jí nakonec nepodařilo a my přidali před koncem ještě jednu branku. Derby se odehrálo v přátelském duchu, za tři body jsme rádi, ale je před námi pořád moc a moc práce.