Reklama

25. 06. 2022

Dnes má svátek: Ivan
neděle, 08 květen 2022 20:57

Klobucké íčko má narozeniny, přijďte slavit 10.5.2022

Kdo by neměl rád oslavy? Na jednu narozeninovou vás srdečně zveme do Klobuckého íčka, které si v úterý 10. května připomene roční výročí od znovuotevření po covidové pauze. A pro návštěvníky připraví nejedno překvapení! Těšte se na hru pro celé rodiny, fotokoutek, bylinkovou ochutnávku i tipy na výlety do okolí.

Turistické informační centrum Val. Klobouky (foto: Město VK)


„Přesně před rokem se uvolnila protiepidemická opatření a naše nové zrekonstruované infocentrum se mohlo představit veřejnosti. Rádi bychom s vámi naše výročí oslavili dnem plným zážitků. Rodiny s dětmi se mohou vypravit na narozeninovou hru Tajemná zákoutí, za jejíž splnění dostanou malí detektivové dárek. Na každé oslavě se fotí, a tak také u nás nachystáme kloboukový fotokoutek. A nebude chybět ani něco na zub a něco na památku,“ nalákala Sandra Novotná Kollerová z infocentra.

 

Navíc právě začíná nová turistická sezóna, pro kterou vás íčko vybaví tipy na rodinné výlety, turistické výšlapy, kulturní vyžití a další příjemné zážitky. Načerpáte také inspiraci na originální dárky z Valašských Klobouk i na poctivé produkty vyrobené v našem regionu. Těšíme se na vaši návštěvu.

 

 

(tz)