Reklama

27. 01. 2023

Dnes má svátek: Ingrid
pondělí, 02 leden 2023 12:59

Valaši udělali radost dětem ve Fakultní nemocnici v Motole

Každý má v životě nějaké starosti a problémy. Ti šťastnější z nás jen někdy a jenom na chvíli. Přesto nám připadá, že právě ten náš problém je ten největší, nejzásadnější, neřešitelný…

Teprve když pomine, tak se většinou ukáže, že tomu tak zdaleka nebylo a jednalo se často o naprostou banalitu, jakým za život čelíme bezpočtukrát. S jednou jedinou výjimkou: zdraví. Zdraví naše a našich blízkých. Pro spoustu lidí rozhodně není zdraví vším, ale právě v těchto chvílích, kdy o ně my nebo naši blízcí přicházíme, se ukáže, že bez zdraví je všechno ostatní doslova ničím. To úplně nejhorší co v takových okamžicích zažíváme je pocit absolutní bezmoci, a to zejména směrem k těm nejmenším, našim dětem, dětem našich příbuzných, známých a kamarádů. Holkám a klukům, kteří nemohou normálně chodit do školky a do školy, běhat s ostatními po hřišti, docela obyčejně zlobit, zkrátka neprožívají normální dětství plné radosti, na které budou po zbytek života rádi a s úsměvem vzpomínat.

 


POJĎME JIM SPOLEČNĚ VYLEPŠIT NÁLADU, VYKOUZLIT ÚSMĚV NA TVÁŘI A UDĚLAT RADOST!
Takovou akci uspořádala Petra Deklevová z Brumova-Bylnice. A díky Vám se povedla.  Petra Deklevová dárky společne s krásnou Barborou Mottlovou  předala na oddělení dětské onkologie, chirurgie, neurologie a pediatrie Fakultní nemocnice v Motole. ,,Moc Vám všem děkuji za pomoc. Děkuji, že pomáháte" vzkázala všem na Valašsko Petra.


Dárky přinesené do  Afrodité Bylnice

,,Když jde o dobrou věc, tak se ráda připojím. Napadlo mě oslovit klientky našeho studia, zda i ony chtějí vykouzlit nemocným dětem úsměv na tváři zvláště v tento krásný vánoční čas. Byla jsem velmi překvapená nejen kam až se informace dostala, ale kolik je milých a ochotných lidiček. Sešlo se moc krásných dárků - hraček a já bych vám všem chtěla ze srdce moc a moc poděkovat, lidičky jste úžasní. Děkujeme za děti!! poděkovala Vlaďka Holubová Peclová, majitelka Studio Afrodité Bylnice.

 

Předávání dárků ve Fakultní nemocnici v Motole.přání dětí bylo dívát se na vánoční pohádky, Petra jim přání splnila...


dárky poslala taktéž ZŠ Valašské Klobouky

Petra  předávala dárky s Barborou Mottlovou (Bára drží velkého medvěda)

předávání dárků ve Fakultní nemocnici v Motole

Petra Deklevová z Brumova-Bylnice

Petra pomáhá a rozdává dětem radost již mnoho let (foto: archiv PD)

 -red-


 

 

 

 

 reklama