Reklama

11. 08. 2020

Dnes má svátek: Zuzana
čtvrtek, 09 duben 2020 00:00

Akce, které by VÁM NEMĚLY UNIKNOUT

Nebaví vás sedět doma? Rádi se bavíte, tančíte, zpíváte, sledujete akční lidi, zajímavá představení a sportovní výzvy? Přinášíme přehled akcí, které by Vám neměly uniknout.

PIVOTÉKA BYLNICE
PIVNÍ POMOC NONSTOP
tel.: +420 736 780 49


-------------------------------------------------------

Hospůdka ve Sv. Štěpáně 8.8.2020
Sváťovo Divadlo - Tři malá prasátka
Mají vaše děti rády divadlo? A znáte to Sváťovo? To si prostě nemůžete nechat ujít. Sobotu 8.srpna si zaznačte do kalendáře, poberte ratolesti a doražte. Dobrá nálada je zaručena! Krásné představení pro děti a rodiče v příjemném prostředí zeleného parku v obci Svatý Štěpán. Začátek v 16.00 hod.

(plakát - pořadatelé)


Hospůdka s venkovním posezením v příjemném prostředí zeleného parku v obci Svatý Štěpán. Každý víkend vám dáme možnost ochutnat pivo, které se v okolí běžně nečepuje. Nezapoomeňte na pitný režim, tento víkend na vás čeká krom piv, které máme neustále naražené (Radegast 10°, Konrád 11°) další zajimavý speciál. Stavte se.


------------------------------------------------------

Popov 8.8.2020
Srpnové odpoledne s myslivci
Myslivecký spolek Javorník zve na „Srpnový den s myslivci“, který se koná 8.8.2020 od 11:00 hod. na výletišti v Popově. Těšit se můžete na program pro děti, zvěřinové speciality a přehlídku loveckých psů.

(plakát - pořadatelé)

------------------------------------------------------

Brumov-Bylnice 8.8.2020
Mistrovství ČR ve Freestyle BMX
V sobotu 8. srpna se v Brumově uskuteční mistrovství České republiky ve Freestyle BMX v disciplíně Park. ,,Závod poprvé konaný jako olympijská disciplína, podporovaný Českým svazem cyklistiky, je zásadní z hlediska bodování a následné nominaci bikerů na světové závody a tréninkové výjezdy. Podle bodovacího systému UCI získají jezdci za své výsledky na Valašsku potřebné body, které jim umožní účast ve světových pohárech a na mistrovství Evropy a mistrovství světa,“ informuje za pořadatele Erik Figar. Další informace najdete ZDE

(foto: archiv pořadatelé)

------------------------------------------------------

Valašské Klobouky 8.8.2020
Klobucká kola

(foto: archiv pořadatelé)

V sobotu 8. srpna se ve Valašských Kloboukách koná 9. ročník závodu horských kol Klobucká kola. Ten je zařazený do Valašskokorpatské cyklotour 2020. Pořadatelé z jednoty Orel Valašské Klobouky vypsali celkem 17 kategorií od nejmladšího žactva až po veterány. Připravené jsou tratě různé délky. Žákovské kategorie startují v 10 hodin, aby v okolí valašskoklobouckého fotbalového hřiště poměřily síly na tratích od 200 metrů do 9 kilometrů.  Hlavní kategorie mužů, žen, veteránů, juniorů a juniorek uslyší startovní výstřel ve 13 hodin. Muži pojedou na 5 náročných technických okruzích 22,5 kilometru dlouhý závod. Ženy poměří síly na 3 okruzích v závodu o celkové délce 13,5 kilometru. Pro juniory i juniorky je v porovnání s minulými lety připravená letos trochu pozměněná trať. Obě juniorské kategorie pojedou devítikilometrový závod. Prezentace probíhá od 9 do 12.30 hodin. ,,Hlavní okruhovou trať jsme připravili v okolí fotbalového hřiště ve Valašských Kloboukách a také na přilehlých loukách a v lesích Bílých Karpat. Zvlášť zajímavé je stoupání chodníkem ke Královci, které dokonale prověří síly všech bikerů. To je v horní části trati atraktivní díky trailovému sjezdu,“ informuje za pořadatele Radek Bačo. Absolutním vítězem se v loňském roce na Valašsku stal reprezentant formace Cyklogat Malenovice Radovan Holík. Ten zajel ve 22,5 kilometru dlouhém závodu čas 1:25:04. Mezi ženami v roce 2019 13,5kilometrový závod Klobucká kola vyhrála v čase 43:42 Lucie Prchalová (4 Ever Cyklo Bulis Bystřice pod Hostýnem).
Lubomír Hotař

------------------------------------------------------

Slavičín 8.8.2020
Děkujeme koncertem

(plakát - pořadatelé)


Výročí Městské nemocnice Slavičín i práci lidí a dobrovolníků, kteří byli během koronakrize v tzv. "první linii", připomene akce Děkujeme koncertem, která se uskuteční v sobotu 8. srpna 2020 od 16 hodin na letní scéně Zámeckého parku. 60. let svého založení letos slaví Městská nemocnice a porodnice ve Slavičíně. Výročí připomene akce Děkujeme koncertem, která má zároveň vyzdvihnout nasazení všech, kteří jakýmkoli způsobem přispěli ke zvládnutí letošní koronakrize. Byli to lékaři, sestry a další zdravotníci, pracovníci Charity, hasiči, prodavači a prodavačky v potravinách a dalších obchodech, které zůstaly otevřené bez omezení, řidiči autobusů a mnozí dobrovolníci a dobrovolnice, kteří šili roušky, pomáhali roznášet potraviny seniorům, zabezpečovali to nejnutnější. Jim patří dík, který chce starosta města vyjádřit při koncertu, jenž zazní 8. srpna 2020 od 16 hodin na letní scéně Zámeckého parku ve Slavičíně. Všichni, kdo projevili svoje nasazení i solidaritu, jsou zváni k poslechu známých i méně známých světových skladeb a melodií v podání Dechového orchestru Zábřeh. Programem bude provázet moderátor Jiří Kokmotos. Je to příležitost také pro rodáky našeho města, aby přijeli navštívit známá místa a zúčastnili se této akce. Obzvláště prosíme, pokud máte ve svém příbuzenstvu anebo mezi známými lékaře či zdravotníky, kteří dnes působí v jiných městech a na jiných místech, předejte i jim pozvání na akci Děkujeme koncertem.
Lenka Kolaříková, manažerka projektu Slavičín pro seniory

------------------------------------------------------

Bylnice 9.8.2020
Dětská hasičská soutěž

Mladí hasiči SDH Bylnice (foto: Veronika Kolářová)

Dne 9.8.2020 vás SDH Bylnice zve na dětskou hasičskou pohárovou soutěž mladých hasičů. Začátek je ve 13:00 hod. na hřišti Pod strání v Bylnici. Je pro vás nachystané bohaté občerstvení a pro děti skákací hrad. Těší se na vás výbor SDH Bylnice.


------------------------------------------------------

Zajímavá mistrovská fotbalová utkání

09.08. Slavičín - Val. Meziříčí 10.15 hod.
09.08. Všechovice - Brumov   17.00 hod.
09.08 od 17:30 hod. proběhne na stadionu Pod strání 2.kolo fotbalového poháru zlínského kraje. SK Bylnice přivítá TJ Štítnou nad Vláří.

-------------------------------------------------------------------

 Naše Valašsko info nezodpovídá za případnou změnu termínu, změnu místa konání nebo zrušení zde uvedené akce.
(zveřejnění zdarma neplatí pro kulturní a umělecké agentury, kluby, atd.)

reklama