Reklama

25. 09. 2021

Dnes má svátek: Zlata
úterý, 27 květen 2014 07:44

Brumov-Bylnice: ,,Malujeme pohádky" 24.5.2014 (malování na opěrné zdi cyklostezky)

Dům dětí a mládeže Brumov-Bylnice pořádal v sobotu 24. května 2014 akci „Malujeme pohádky", která se uskutečnila na nové cyklostezce od 15:00 hodin.


Na opěrné zdi cyklostezky byly předmalované obrázky různých postaviček z pohádek a úkolem rodičů a dětí bylo tyto obrázky vybarvit. Ti, kdo si na to netroufali, měli možnost nakreslit nějakou pohádku křídou na zem nebo pastelkami na připravený papír. Byli ale i takový, kteří si obrázek sami nakreslili. Ve chvílích volna si děti mohly zahrát hry, zkusit si, jak se chodí na chůdách a některé se dokonce odvezly kočárem, který byl zapřahlý za koníky.

Na závěr bylo vyhodnoceno 6 nejpěknějších obrázků a všichni byli oceněni nějakou sladkostí, případně diplomem. Akce se zúčastnilo kolem 30 rodin s dětmi, příbuzných či kamarádů, což splnilo hlavní cíl, zapojit je do společného díla a zkrášlit tak část cyklostezky.

Poděkování patří všem dobrovolníkům a v neposlední řadě sponzorům, kterými byly firmy TRYON, s.r.o.  TM Stav, spol. s r. o., Drogerie Jedlička, bez nichž by byla tato akce jen těžce uskutečnitelná. Děkujeme taky portálu Naše Valašsko info za mediální propagaci a fotoreport z této akce.

foto ZDE

 

tz. DDM B-B


reklama