Reklama

24. 09. 2021

Dnes má svátek: Jaromír
středa, 02 červenec 2014 00:38

Do 10. července je ještě možnost si objednat knihu „Historie brumovské kopané 1941 – 2013“

Upozornění pro brumovské fandy, pamětníky i všechny zájemce o historii brumovské kopané. Připravuje se vydání knihy: „HISTORIE BRUMOVSKÉ KOPANÉ 1941 – 2013".


Kniha, ve které najdete na 144 stránkách textu v jednotlivých kapitolách vše podstatné o začátcích kopané v Brumově a informace k jednotlivým ročníkům od založení oddílu v roce 1941 až do roku 2013 – jakou jsme hráli soutěž, proti kterým soupeřům, něco bližšího o některých zápasech i umístnění v dané sezóně.

Vlastní kapitoly jsou pak věnovány i béčku, dorostu, žákům a ženám. Dále jsou zde vzpomínky na některé z výrazných osobností a výjimečných událostí, část věnovaná mundialu, anketě o historickou 11°, hřiště na kterých se hrálo a hraje dnes a pár příběhů k pousmání, které se za ta léta při fotbale staly. Ve fotopříloze pak naleznete skoro 180 fotografií z celého období, tj. od těch nejstarších z roku 1941 až po současnost - a to většinou i s popisky hráčů a údaji o roce. Opět jsou zde i fotky béčka, dorostu, žáků i žen. Určitě zde najdete někoho z blízkých a známých v kopačkách a brumovském dresu.


Historii si můžete objednat buď přímo v kanceláři klubu na stadionu, dále na mailu Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. , na tel. 737 847 082 nebo osobně u mě - a to do 10.července! Při objednání nechejte, prosím, na sebe kontakt.


Protože kniha vyjde až po zjištění zájmu, a v malém nákladu, bude její cena vyšší. Neměla by, i při kvalitním tisku a ve formátu A4, přesáhnout 700,- kč. Zjišťuji ale levnější možnosti vytištění knihy a sháním finanční pomoc, aby konečná cena byla co nejnižší. Proto prosím případné sponzory, kteří můžou přispět finančním darem, aby pomohli snížit náklady na vydání knihy. Reklama firmy bude samozřejmě v knize otištěna.

Jako ukázku můžete shlédnout pár fotek, které budou, samozřejmě v lepší kvalitě, ve fotopříloze knihy. 

 

 

 

 

 

 

 

tz. Miroslav Beňo

 
reklama