Reklama

23. 01. 2021

Dnes má svátek: Zdeněk
úterý, 23 září 2014 06:55

Pojištění se slevou až 40 %!

Představujeme vám nové webové stránky obchodní kanceláře Petra Šuchmy. Právě nyní máte možnost sjednat si pojištění se slevou až 40 %!

Přehled finančních a pojišťovacích produktů

Vedle unikátního a uspořádaného vzhledu vám nové webové stránky nabízejí přehledný seznam finančních a pojišťovacích služeb.  Jejich výhody a možnosti vám Petr Šuchma a jeho tým rádi osobně představí.

Obsah webových stránek je rozdělen na dvě hlavní sekce: Občané a Firmy. Každá z těchto sekcí se věnuje určité oblasti života. Např. v sekci Život najdete aktuální informace k životnímu a úrazovému pojištění. Sekce Auto vám poskytne kompletní informace k automobilům od povinného ručení až po asistenční služby.

Důležité informace a dokumenty vždy po ruce

V sekci Online služby najdete spoustu užitečných informací. Například na stránce Dokumenty ke stažení jsou vám k dispozici všechny důležité formuláře ve formátu pdf, připravené k vytištění.

Na stránce Rady pro poškozené se dozvíte, jak nejlépe řešit pojistnou událost. Součástí této stránky je i instruktážní video s přehledným postupem.

Nechybí ani různé šikovné finanční kalkulačky, které se vám jistě budou hodit při vašich výpočtech.

Sjednejte si osobní schůzku!

Na stránce Náš tým najdete všechny pracovníky obchodní kanceláře Petra Šuchmy. Po kliknutí na jméno konkrétního obchodníka se vám zobrazí jeho osobní profil. Ten obsahuje jeho krátké představení a speciální kontaktní formulář, skrze který si můžete jednoduše sjednat schůzku s daným odborníkem.

Sledujte novinky na Facebooku

Chcete-li být v obraze o aktuálních slevách, novinkách a informacích ze světa pojištění, přidejte se jako fanoušek na naši Facebook stránku.

Sjednejte si slevu až 40 %!

Na stránce Online pojištění si můžete sami sjednat pojištění se slevou až 40 %. Slevu na vybraná pojištění vám však rovněž rádi nabídneme v naší kanceláři. Adresu naší kanceláře, pracovní dobu a další důležité informace se dozvíte na stránce Kontakt.

 

Těšíme se na vás!

Tým obchodní kanceláře Petra Šuchmy

 

-pr článek-