Reklama

05. 07. 2020

Dnes má svátek: Cyril a Metoděj
úterý, 23 září 2014 23:09

Valašskokloboucký starosta Dalibor Maniš se dostal do finále celonárodní soutěže "Nejlepší starosta / primátor 2010-2014."

Ve Španělském sále Pražského hradu proběhlo v úterý 16. září slavnostní vyhodnocení soutěže "Nejlepší starosta / primátor 2010–2014", kterou poprvé v historii uspořádal Svaz měst a obcí ČR.


Záštitu nad celou akcí převzal prezident republiky Miloš Zeman a osobně se i zúčastnil slavnostního ceremoniálu. Mezi finalisty byl vybrán a ocenění převzal také starosta Valašských Klobouk Dalibor Maniš.


Na tři stovky přihlášených a nominovaných čelních představitelů samosprávy hodnotila ve dvou kolech odborná porota. Posuzován byl osobní přínos pro město či obec, přístup k funkci starosty či primátora a rovněž výsledky jeho činnosti. Odborná porota zohlednila také to, čím je soutěžící zaujal a proč. Tým hodnotících expertů tvořili zástupci státní správy, akademické obce i soukromého sektoru.

Slavnostního předávání ocenění se zúčastnili také předseda Vlády ČR a někteří ministři. Nejlepším starostou za Zlínský kraj se stal Karel Malovaný z obce Jalubí.

Blahopřejeme.


tz. Sandra Novotná Kollerová

 

 

----------------------------------------------------

Slavičín: Pronájem prostor v centru Slavičína
více ZDE
----------------------------------------------------


 inzerce